TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Peter Crouch pensionohet nga futbolli

Lajmi.net - 12.07.2019

Ish anëtari i skuadrave si Liverpool, Stoke City dhe reprezentues i kombëtares së Anglisë, Peter Crouch, i ka dhënë fund karrierës së tij, përcjell lajmi.net.

38-vjeçari Crouch pensionohet nga futbolli

Gazeta Express - 12.07.2019

Peter Crouch ka vendosur të pensionohet në moshën 38-vjeçare pas një karrierë mbresëlënëse në nivelin e klubeve dhe Kombëtares. Ish-sulmuesi i Liverpoolit dhe Tottenhamit, Peter Crouch, e kishte ...

Zyrtare: Pensionohet Peter Crouch

Telegrafi - 12.07.2019

Peter Crouch ka vendosur që të pensionohet prej futbollit aktiv. Ish-sulmuesi i Liverpoolit ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se më nuk do ta shohim si lojtar në fushat e blerta.

38-vjeçari Crouch pensionohet nga futbolli

Zhurnal - 12.07.2019

Peter Crouch ka vendosur të pensionohet në moshën 38-vjeçare pas një karrierë mbresëlënëse në nivelin e klubeve dhe Kombëtares. Ish-sulmuesi i Liverpoolit dhe Tottenhamit, Peter Crouch, e kishte ...

Pensionohet nga futbolli në moshën 38-vjeçare "steka" Crouch

Albeu.com - 12.07.2019

Peter Crouch ka vendosur të pensionohet në moshën 38-vjeçare pas një karrierë mbresëlënëse në nivelin e klubeve dhe Kombëtares. Ish-sulmuesi i Liverpoolit dhe Tottenhamit, Peter Crouch , e kishte ...

38-vjeçari Crouch pensionohet nga futbolli

Tetova Sot - 12.07.2019

Peter Crouch ka vendosur të pensionohet në moshën 38-vjeçare pas një karrierë mbresëlënëse në nivelin e klubeve dhe Kombëtares. Ish-sulmuesi i Liverpoolit dhe Tottenhamit, Peter Crouch, e kishte ...