TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!

Ina - 11.09.2019

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i ...

Pas fotos me vajzën misterioze, flet Robert Berisha

Botasot - 11.09.2019

Robert Berisha ka folur pas fotos e cila sot bëri ‘nam’ në rrjet. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi ...

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai

Gazeta Express - 11.09.2019

Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë ...

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit

BalkanWeb - 11.09.2019

TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi.

U kap "mat" me Robert Berishën, zbulohet identiteti i të dashurës së këngëtarit

Durres Lajm - 11.09.2019

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në një lidhje të re? (FOTO) Ditën e sotme, në mediat rozë u raportua se Robert Berisha është në një lidhje të re me një vajzë me të cilën po pushonte në në një hotel në ...

U nda nga Nora pas 13 vitesh martesë, zbulohet kush është e dashura super yll e Robert Berishës (Foto)

SOT - 11.09.2019

Robert Berisha vetëm dy javë më parë bëri publik lajmin se i ka dhënë fund lidhjes plot 13 vjeçare me këngëtaren Nora Istrefi. Ky lajm i befasoi fansat dhe ata vazhdojnë të jenë në qendër të ...

Roberti zëvendëson Norën me modelen shqiptare nga SHBA

Alsat - 11.09.2019

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

Zeri - 11.09.2019

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

Gazeta Express - 11.09.2019

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i ...

E dashura e Robert Berishës publikon fotografi nga vendi luksoz ku po pushojnë

Zeri - 11.09.2019

Mëngjesin e sotëm në media u përfol për lidhjen e re të Robert Berishës, ku dhe ai tashmë po kalon pushimet në Turqi me të, shkruan GazetaBlic. Blic merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

Botasot - 11.09.2019

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i ...

Zbulohet: Kjo është e dashura e re e Robertit?

Zhurnal - 11.09.2019

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram ...

FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin

Gazeta Tema - 11.09.2019

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha.

Roberti harron menjëherë Norën, kapet ‘mat’ me të dashurën e re/ Kush është brunia simpatike që i ka rrëmbyer zemrën ...

SOT - 11.09.2019

Robert Berisha duket se e ka harruar Norën pas ndarjes së tyre të bujshme dhe ka nisur pushimet me të dashurën e re. Çifti ndodhet në një resort në Turqi.

U nda nga Roberti, këto janë pozat më joshëse të Norës pas ndarjes!

Zeri - 11.09.2019

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka pak ditë prejse është konfirmuar ndarja e saj me Robert Berishën, ndërsa tani ajo po vazhdon jetën e saj e lumtur pranë nënës dhe vajzës së saj Renee, shkruan ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat me të dashurën e re?

BalkanWeb - 11.09.2019

Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij.

Pas ndarjes nga Nora, Roberti fotografohet me të dashurën e re

Mapo - 11.09.2019

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë muajin e kaluar pas një marrëdhënie disa vjeçare. Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtari, përmes një postimi të gjatë në rrjetin social “Instagram”, që më pas e ...

Kaq shpejt? Pas ndarjes me Norën, Roberti kapet "mat" me tjetrën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet ...

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

SOT - 11.09.2019

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi. Çifti prej kohësh thuhej se ishin ndarë, por lajmet i konfirmoi vetë Roberti duke postuar ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në një lidhje të re? (FOTO)

Durres Lajm - 11.09.2019

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit dhe "më prekëse" për verën e vitit 2019. Lajmin për fundin e martesës disavjeçare e dha ...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

Zeri - 11.09.2019

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari ...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

Zhurnal - 11.09.2019

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur ...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

Gazeta Express - 11.09.2019

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm.

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

Gazeta Express - 11.09.2019

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të ...

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës

Botasot - 10.09.2019

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne ...

‘Ju do babi fort’, Robert Berisha befason me komentin që i bën këngëtares së njohur (FOTO)

SOT - 10.09.2019

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha është kthyer në qendrën e vëmendjes për median rozë. Së fundmi ka rënë në sy një koment që ai ka bërë në një fotografi të këngëtares së dashur për ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit , bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës? (FOTO)

Tetova Sot - 11.09.2019

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i ...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk? (FOTO)

Tetova Sot - 11.09.2019

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari ...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk? (FOTO)

Shqipmedia - 11.09.2019

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm.

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

Botasot - 11.09.2019

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari ...

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës

Tetova Sot - 10.09.2019

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Zhurnal - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Roberti bën komentin e papritur në profilin e Eneda Tarifan

Alsat - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Zeri - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Gazeta Express - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...