TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Britney Spears tërhiqet nga muzika

Durres Lajm - 15.05.2019

Britney Spears mund të ketë sjellë këngën e fundit për publikun. Ndonëse i qetësoi fansat duke thënë se çdo gjë është në rregull dhe se do të kthehej shpejt, duket se gjendja shëndetësore e yllit të ...

Britney: “Babai më detyroi të pija tableta dhe të shkoja te psikiatri”

Koha.net - 15.05.2019

Këngëtarja Britney Spears e ka pranuar në gjykatë në Los Angeles se babai i saj, Jamie, e ka detyruar atë të marrë ilaçe të cilat ndikojnë fuqimisht në psikikë, dhe pastaj e ka dërguar atë në një ...

Britney Spears mund të mos këndojë më kurrë

Portalb - 15.05.2019

Së fundmi ajo ka hequr dorë nga muzika, dhe nuk do të performojë për disa kohë në Vegas, nuk dihet kur do të rikthehet, por nuk përjashtohet mundësia që ajo të mos performojë më kurrë, shkruan ...

Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

Botasot - 15.05.2019

Këngëtarja britaneze, Britney Spears, ka pak kohë që ka dalë nga qendra e rehabilitimit për shkak të problemeve me shëndetin mendor. Sipas HollywoodLife, menaxheri i këngëtares Larry Rudolph ka thënë ...

Britney Spears mund të mos performojë kurrë më për shkak të problemeve të saj mendore

Telegrafi - 15.05.2019

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Birtney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë përsëri në mes të betejës së saj me shëndetin mendor.

Britney Spears në gjykatë: Babai im më drogoi dhe më dërgoi për trajtim pa leje

Botasot - 14.05.2019

Këngëtarja e njohur thotë se ishte babai i saj Jamie Spears që pa pëlqim e dërgoi për trajtim në një institucion për sëmundje mendore dhe se e kishte droguar më parë, transmeton britanikja "The Sun".

Problemet mendore, Britney Spears mund të mos këndojë më

BalkanWeb - 15.05.2019

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Birtney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë më në mes të betejës së saj me shëndetin mendor.

Britney Spears akuzon babain, e çoi në spital psikiatrik me forcë

Alsat - 13.05.2019

Në një seancë gjyqësore të mbajtur të premten, Britney Spears akuzoi babain e saj, Jamie, i cili e coi në një spital psikiatrik pa dëshirën e saj. Madje, këngëtarja kërkoi që të lirohej nga kontrolli ...

Britney Spears mund të mos performojë kurrë më për shkak të problemeve të saj mendore

Zeri - 15.05.2019

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Birtney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë përsëri në mes të betejës së saj me shëndetin mendor.