TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ndikimi rus, ish-kreu i SHISH: Na është kthyer në “gogol”!

Botasot - 15.03.2019

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emisionin “360 Gradë”, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri. “Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe shërbimet.

A ka influencë ruse në Shqipëri? Fatos Klosi e thotë hapur çfarë po ndodh

SOT - 14.03.2019

Ish shefi i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emisionin"360 gradë" ka deklarur se ka influencë dhe për këtë është është dakord me raportimin që bëri Helidon Bendo pak ditë më parë, por ne e kemi zakon ...

Ndikimi rus, Klosi: Rusia është bërë gogol, po përdoret rëndshëm (VIDEO)

Ina - 15.03.2019

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se çështja e Rusisë është bërë gogol në Shqipëri. Pjesë nga biseda: Klosi: Të thuash që veç halleve që kemi brenda të fusësh edhe ...