TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrufetë godasin rëndë Ulqinin

Zhurnal - 10.07.2019

Qyteti bregdetar i Ulqinit mbrëmë është përfshirë nga stuhi të fuqishme shiu, të cilat kanë zgjatur për disa orë. Përveç reshjeve, ajo çka e karakterizoi stuhinë e fuqishme mbrëmë mbi Ulqin janë ...

Stuhia e madhe në Ulqin, makinat mbulohen nga pemët e shembura (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.07.2019

Shi i madh dhe erëra të forta kanë goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale . Si pasojë e shtrëngatës së madhe janë dëmtuar shumë makina, drunj e shtëpi.

E pabesueshme, veturat u mbuluan nga lisat që era e fortë i shkuli me rrënjë në Ulqin

Gazeta Express - 10.07.2019

Moti i ligë dhe erërat e forta kanë goditur mbrëmë qytetin bregdetar të Ulqinit duke shkaktuar kështu dëme të mëdha materiale. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e të martës, ndërsa sot qyteti i Ulqinit ...

Dëmet që la pas stuhia e mbrëmshme në Ulqin

Telegrafi - 10.07.2019

Një stuhi e fuqishme ka goditur dje Ulqinin në orët e mbrëmjes, i cili la mbrapa dëme të mëdha materiale. Sipas njoftimeve, nuk ka të lënduar nga këto stuhi, por që ka bllokim të rrugëve nga pemët e ...

Stuhi e fuqishme në Ulqin, frikësohen pushuesit

Lajmi.net - 10.07.2019

Në disa video që kanë publikuar banorët, shihen drunjtë e rrëzuar mbi disa vetura, rrugët e vërshuara nga uji, ndërsa raportohet që stuhia ka dëmtuar edhe plazhet.

Stuhia e fuqishme në Ulqin: Rrëzoi drurë e dëmtoi makina

Gazeta Express - 10.07.2019

Shtrëngata të fuqishme kanë goditur mbrëmë Ulqinin, ku janë shkaktuar dëme të mëdha. Shiu dhe era kanë dëmtuar makina, janë rrëzuar drunjtë, ndërsa edhe në pjesën e plazhit raportohet për dëme të ...

Publikohen pamjet e stuhisë së fuqishme që goditi mbrëmë Ulqinin

Botasot - 10.07.2019

Shtrëngata jashtëzakonisht e fuqishme dhe e frikshme që goditi mbrëmë Ulqinin shkaktoi edhe dëme të mëdha materiale, duke dëmtuar makinat dhe duke rrëzuar drunjtë.

Ulqini është goditur nga një stuhi e fuqishme (FOTO)

Tetova Sot - 10.07.2019

Shiu dhe era kanë dëmtuar makina, janë rrëzuar drunjtë, ndërsa edhe në pjesën e plazhit raportohet për dëme të mëdha materiale. ...

Stuhi e fuqishme në Ulqin, frikësohen pushuesit

Telegrafi - 10.07.2019

Një stuhi e fuqishme ka goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar kështu dëme të mëdha materiale. Në disa video që kanë publikuar banorët, shihen drunjtë e rrëzuar mbi disa vetura, rrugët e vërshuara ...

Pamjet e stuhisë së fuqishme që goditi mbrëmë Ulqinin

Alsat - 10.07.2019

Shtrëngata jashtëzakonisht e fuqishme dhe e frikshme që goditi mbrëmë Ulqinin shkaktoi edhe dëme të mëdha materiale, duke dëmtuar makinat dhe duke rrëzuar drunjtë.

Ulqini është goditur nga një stuhi e fuqishme (FOTO)

Ina - 10.07.2019

Shiu dhe era kanë dëmtuar makina, janë rrëzuar drunjtë, ndërsa edhe në pjesën e plazhit raportohet për dëme të mëdha ...

Pamje të reja nga stuhia e fuqishme që goditi Ulqinin

Alsat - 10.07.2019

Një stuhi e fuqishme ka goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar kështu dëme të mëdha materiale. Në disa video që kanë publikuar banorët, shihen drunjtë e rrëzuar mbi disa vetura, rrugët e vërshuara ...

Pamjet e stuhisë së fuqishme që goditi mbrëmë Ulqinin

Zeri - 10.07.2019

Shtrëngata jashtëzakonisht e fuqishme dhe e frikshme që goditi mbrëmë Ulqinin shkaktoi edhe dëme të mëdha materiale, duke dëmtuar makinat dhe duke rrëzuar drunjtë.

Stuhi e fuqishme në Ulqin, frikësohen pushuesit – VIDEO

Shqipmedia - 10.07.2019

Një stuhi e fuqishme ka goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar kështu dëme të mëdha materiale. Në disa video që kanë publikuar banorët, shihen drunjtë e rrëzuar mbi disa vetura, rrugët e vërshuara ...