TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Suso dëshiron të mbetet te Milani

Koha.net - 14.08.2019

Ylli spanjoll Suso është i interesuar të firmos kontratë të re me Milanin, ndonëse për shërbimet e tij janë duke interesuar skuadrat si Lyoni e Fiorentina, bën të ditur "Calciomercato" të mërkurën.

Milani gati të firmosë me yllin e Atletico Madrid

Albeu.com - 14.08.2019

Milan është shumë pranë firmës me argjentinasin e Atletico Madrid, Angel Correa. Sipas asaj që shkruan sportivja spanjolle "AS", agjenti i lojtari do të jetë sot në Milano për të diskutuar me ...

Suso vendos për të ardhmen

Lajmi.net - 14.08.2019

Anësori spanjoll në muajt e fundit ka qenë shumë i përfolur për largimin e tij nga ‘San Siro’. Por, mediet në Itali tani raportojnë se 26 vjeçari do të nënshkruajë në kontratë të re.

Correa shumë pranë Milanit

RTSH - 14.08.2019

Angel Correa është gjithnjë e më parë Milanit. Marrëveshja dukej e arrirë që para një muaji, më përpara se kuqezinjtë të arrinin te Rafael Leao. Por klubi milanez duket se mori pak kohë, si për arsye ...

Mungojnë vetëm firmat, Milan godet sërish në merkaton e verës

BalkanWeb - 14.08.2019

Milan godet sërish dhe është shumë pranë finalizmit të atij që ishte objektivi më I rëndësishëm në merkaton e verës. Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat italiane dhe ato spanjolle e bëjnë të sigurt ...

Angel Correa, më pranë firmës me Milanin

SuperSport - 14.08.2019

Angel Correa vetëm një hap larg firmës me Milanin. Sipas spanjolles AS, menaxheri i 24-vjeçarit do të zbarkojë sot në Milani për të diskutuar detajet e kontratës me drejtuesit kuqezi.

AC Milan, tre yje në shitje

Gazeta Express - 12.08.2019

AC Milan ende nuk e kanë përfunduar tregun e transferëve. Ata ende janë duke kërkuar sulmues të dytë, por për ta bërë këtë milanistët duhet të shesin disa lojtarë që të blejnë të tjerë Angel Correa ...

AC Milan, tre yje në shitje

Tetova Sot - 12.08.2019

AC Milan ende nuk e kanë përfunduar tregun e transferëve. Ata ende janë duke kërkuar sulmues të dytë, por për ta bërë këtë milanistët duhet të shesin disa lojtarë që të blejnë të tjerë Angel Correa ...