TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkrela: Më kërcënuan dhe më shan nënën shqiptare (Video)

Lajmi.net - 16.02.2017

Deputeti i Partisë Demokratike të Socialistëve dhe kryetari i Këshillit Administrativ Luigj Shkrela, ka deklaruar se dje gjatë trazirave në korrdorin e Kuvendit të Malit të Zi, është kërcënuar dhe ...

Deputetët serb sulmojnë deputetin shqiptar në Mal të Zi (Video)

Ina - 16.02.2017

Kuvendi i Malit të Zi u ka hequr imunitetin deputetëve të Frontit Demokratik Andrija Mandiq dhe Millan Knezheviq. Në lidhje me këtë Këshilli administrativ të hënën i ka propozuar kuvendit që të ...