TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FAKSIMILE: Prokuroria pranon se Basha ka dhënë 625 mijë dollar cash, por e mbylli dosjen pa hetuar

Gazeta Tema - 08.11.2019

Prokuroria ka vendosur të mbyllë sytë përpara provave, për lobimin e Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashës në SHBA, me para ruse. Në dosjen hetimore, Prokuroria e pranon vetë se PD ka paguar 625 mijë ...

FAKSIMILE/ Prokuroria pranon se Basha ka dhënë 625 mijë dollarë cash, por e mbylli dosjen pa hetuar

Java News - 08.11.2019

Në dosjen hetimore, Prokuroria e pranon vetë se PD ka paguar 625 mijë dollarë cash tek Nick Muzin. Por, pavarësisht kësaj, prokurorët e çështjes nuk e kanë hetuar këtë fakt, që është edhe thelbi i ...