TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Flaka Surroi: Vëllezërit Bytyçi i ka vrarë Qeveria në të cilën ministër ishte Vuçiq

Koha.net - 17.07.2017

Publicistja dhe drejtoresha e Grupit KOHA, Flaka Surroi ka reaguar sot ndaj “keqardhjes” së kryetarit të Serbisë Aleksandar Vuçiq për vrasjen e vëllezërve Bytyçi nga Policia serbe në korrikun vitit ...

Kryetari i Serbisë e quan krim të tmerrshëm vrasjen e vëllezërve Bytyçi

Koha.net - 17.07.2017

Shefi i shtetit serb Aleksandar Vuçiq, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Para shkuarjes në Washington ai, medieve të Beogradit, ua ka bërë me dijes disa nga temat që do të ...

Vuçiq në Washington për marrëdhëniet me Kosovën e Rusinë

Koha.net - 17.07.2017

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq, i cili gjendet në Washington, pret edhe bisedime për djegien e Ambasadës amerikane në Beograd dhe për rastin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi, transmeton Koha.net.

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Evropaelire - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vuçiç: Krim i tmerrshëm vrasja e vëllezërve Bytyçi

Albeu.com - 17.07.2017

Kryeministri serb Aleksandar Vuçiç, po qëndron për një vizitë zyrtare dyditëshe në SHBA. Për disa media në Beograd ai ka bërë me dije se një nga temat që do të trajtohen me zyrtarët amerikanë është ...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Lajmi.net - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vuçiq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

Lajmi.net - 16.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet ...

Vucic në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

Gazeta Express - 16.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për ...

Server tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-të

Zeri - 16.07.2017

Daniel Server, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vuçiq nis vizitën në SHBA, pritet takimi me Pence

Zeri - 16.07.2017

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb.

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA'ja

Gazeta Express - 16.07.2017

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të ...

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Botasot - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vuçiq në SHBA diskuton për rastin e vëllezërve Bytyqi

Zeri - 16.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet ...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA-ja

Lajmi.net - 16.07.2017

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Ina - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vuçiq në SHBA: Rasti i vëllezërve Bytyçi krim i tmerrshëm, përgjegjësia mbi ata që e kryen

Zhurnal - 16.07.2017

Vuçiq në SHBA: Rasti i vëllezërve Bytyçi krim i tmerrshëm, përgjegjësia mbi ata që e kryen Beograd, 16 korrik - Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të ...

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA’ja

Lajm - 16.07.2017

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Portalb - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj, njofton REL , përcjell Portalb.mk .

Serwer tregon çfarë do të kërkojë Vuçiq nga SHBA’ja

Botasot - 16.07.2017

Daniel Serwer, profesori universitar dhe njohësi i mirë i zhvillimeve në Ballkan ka komentuar vizitën e presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Zeri - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Telegrafi - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vuçiq në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Almakos - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.