TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rama: Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor

Botasot - 12.06.2019

Nisja e bisedimeve prej presidentit Ilir Meta mbi një datë të re të zhvillimit të zgjedhjeve, nuk ka sjellë tërheqjen as të opozitës dhe as të mazhorancës.

Rama sulmon Berishën: Plaku i marrë do të kthejë prapë tmerret

BalkanWeb - 12.06.2019

Kryeministri Edi Rama nga Divjaka ka sulmuar ish-kreun e qeverisë Sali Berisha, duke iu drejtuar atij si “plaku Mere”, ndërsa ka theksuar se ai do që të kthejë tmerret e së kaluarës.

Rama, ironi me Berishën: Plaku Mere ka mbledhur kokat boshe të opozitës!

Java News - 12.06.2019

Nga Divjaka, kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer as sulmet për Sali Berishën. Ai tha se historia e molotovëve dhe djegies së mandateve duhet të mbarojë njëherë e mirë.

Rama: Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor

Zeri - 12.06.2019

Nisja e bisedimeve prej presidentit Ilir Meta mbi një datë të re të zhvillimit të zgjedhjeve, nuk ka sjellë tërheqjen as të opozitës dhe as të mazhorancës.

“Plaku Mere po përgatit planin e rrezikshëm”, Rama tallet keq me Berishën dhe i nxjerr skenarët

SOT - 12.06.2019

Kryeministri Edi Rama nga Divjaka ka sulmuar ish-kreun e qeverisë Sali Berisha, duke iu drejtuar atij si “plaku Mere”, ndërsa ka theksuar se ai do që të kthejë tmerret e së kaluarës.

Rama: Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor

Flaka - 12.06.2019

Nisja e bisedimeve prej presidentit Ilir Meta mbi një datë të re të zhvillimit të zgjedhjeve, nuk ka sjellë tërheqjen as të opozitës dhe as të mazhorancës.