TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

Alsat - 14.08.2019

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali.

Bajrami kalon tek Empoli

Koha.net - 14.08.2019

Mesfushori ofensiv Nedim Bajrami do të vazhdojë karrierën në Serie B të Italisë. Bajrami 20-vjeçar është huazuar nga Grasshoppersi i Zvicrës tek Empoli.

Tetovari Bajrami edhe zyrtarisht pjesë e Empolit

InfoSport - 14.08.2019

Futbollisti me origjinë nga Tetova, Nedim Bajrami, ka bërë një hap të madh në karrierën e tij, teksa është prezantuar te skuadra e Empolit, njofton “infOSport.mk”.

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Zvicra, transferohet në Itali

Zeri - 14.08.2019

Grasshopper ka zyrtarizuar largimin e futbollit shqiptar Nedim Bajrami. 20-vjeçari ka vendosur që karrierën e tij ta vazhdojë në Itali, saktësisht tek Empoli, shkruan Zëri.info.

Zyrtare: Nedim Bajrami transferohet te Empoli

Telegrafi - 14.08.2019

Mesfushori shqiptar, Nedim Bajrami është lojtari më i ri i klubit italian, Empoli. Shqiptari 20-vjeçar nga Tetova ka bërë hapin e radhës të madh në karrierë.

Futbollisti shqiptar prezantohet te Empoli

Botasot - 14.08.2019

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është larguar nga Grashopperi. 20 vjeçari karrierën tashmë e ka vazhduar në Itali. Futbollisti shqiptar është transferuar te skuadra italiane, Empoli.

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

Tetova Sot - 14.08.2019

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali.