TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Drogë, armë e municione, kapen 2 vlonjatët, nën hetim 2 kryepleqtë

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona, ka proceduar penalisht dy kryepleq fshatrash dhe shpallur në kërkim një person tjetër, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike.

Vlorë, operacioni “Mifoli” procedon penalisht kryepleqtë e fshatrave

ABC News - 14.08.2019

Policia e Vlorës ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme ka bënë në pranga 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e “shpërdorimit të detyrës” si dhe arrestoi në kushtet e flagrancës 2 ...

Drogë, armë e municione, operacioni fundos dy kryepleqtë

Durres Lajm - 14.08.2019

Një operacion i koduar “Mifoli”, i policisë së Vlorës, ka çuar në sekuestrimin e lëndëve narkotike, një armë zjarri dhe municione si dhe te vihen në pranga 2 shtetas, te shpallet në kërkim 1 tjetër ...

Drogë, armë zjarri dhe municion, arrestohen vlonjatët, procedim për 2 kryepleq

Gazeta Express - 14.08.2019

Policia e Vlorës sekuestron lëndë narkotike, një armë zjarri dhe municione, ndërsa vihen në pranga 2 shtetas, shpallet në kërkim 1 tjetër dhe procedohen penalisht 2 kryepleq fshatrash.

Operacioni “Mifoli” çon në pranga 2 persona dhe procedon 2 kryepleq. Sekuestrohet armë dhe drogë

Top Channel - 14.08.2019

Policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Mifoli” ka vënë në pranga 2 shtetas, 1 e ka shpallur në kërkim si dhe ka proceduar penalisht 2 kryepleq të fshatrave Mifol dhe Aliban me akuzën e ...

Mbollën kanabis në fshatrat e Vlorës, arrestohen dy persona

Mapo - 14.08.2019

Policia ka arrestuar sot dy persona që kishin kultivuar kanabis sativa në fshatrat Mifol dhe Aliban të Vlorës. Po kështu po procedohen dhe kryepleqtë e fshatrave pasi nuk kishin denoncuar ngjarjen.