TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Reagon Girona: Stuani nuk shkon te Barça

SuperSport - 18.01.2019

Kubi i Gironas ka hedhur poshtë zërat për një transferim të mundshëm të sulmuesit Cristhian Stuani te Barcelona. Ka qenë vet presidenti Delfi Geli, ai i cili ka mohuar të ketë kontakte me kampionët e ...

Kupa e Mbretit, Girona eliminon Atleticon e Madridit

Top Channel - 17.01.2019

Girona shkaktoi suprizën e madhe në 1/8-at e finaleve të Kupës së Mbretit, në Spanjë. Skuadra katalanase eliminoi Atleticon e Madridit, duke barazuar 3-3 në “Wanda Metropolitano”, ndërkohë që ndeshja ...

Girona eliminoi Atletico Madrid

Alsat - 17.01.2019

Skuadra e Girona, për herë të parë në historinë e saj ka siguruar kualifikimin në 1/4 e finales së Kupës së Mbretit,pasi në 1/8 e finales eliminuan Atletico Madrid.

Reagon Girona, sfidon Barcelonën

Botasot - 18.01.2019

Klubi i Gironas ka hedhur poshtë zërat për një transferim të mundshëm të sulmuesit Cristhian Stuani te Barcelona. Ka qenë vet presidenti Delfi Geli, ai i cili ka mohuar të ketë kontakte me kampionët ...

Surprizë në Spanjë, Girona eleminon Atletico Madridin nga Kupa

BalkanWeb - 17.01.2019

Atletico Madrid është eliminuar nga Kupa e Spanjës pas barazimit 3-3 në shtëpi me Gironan dhe pas barazimit në ndeshjen e parë me rezultat 1-1. Atletico kaloi në epërsi falë golit të Nikola Kaliniç ...

Girona eliminon Atleticon nga Kupa

Koha.net - 16.01.2019

Atletico Madridi është eliminuar nga Kupa e Mbretit, pasi barazoi në shtëpi me rezultat prej 3 me 3 ndaj Gironas. Kaliniq, Correa e Griezmann shënuan golat për vendasit, por ishin të pamjaftueshme ...

Magjia e Griezmann s’mjafton, Girona trondit Atleticon

Java News - 16.01.2019

Atletico Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit. Skuadra e Diego Simeone-s ka barazuar 3-3 takimin e kthimit të 1/8-ve kundër Girona-s dhe i ka thënë lamtumirë kompeticionit të dytë më të rëndësishëm ...

Atletico turpërohet nga Girona, eliminohet nga Kupa e Mbretit

SuperSport - 17.01.2019

Girona shkaktoi surprizën e madhe në 1/8-at e finaleve të Kupës së Mbretit, në Spanjë. Skuadra katalane eliminoi Atleticon e Madridit, duke barazuar 3-3 në “Wanda Metropolitano”, ndërkohë që ndeshja ...

Reagon Girona, sfidon Barcelonën

Lajm - 18.01.2019

Klubi i Gironas ka hedhur poshtë zërat për një transferim të mundshëm të sulmuesit Cristhian Stuani te Barcelona. Ka qenë vet presidenti Delfi Geli, ai i cili ka mohuar të ketë kontakte me kampionët ...

Girona eliminon Atleticon nga Kupa

Botasot - 16.01.2019

Atletico Madridi është eliminuar nga Kupa e Mbretit, pasi barazoi në shtëpi me rezultat prej 3 me 3 ndaj Gironas. Kaliniq, Correa e Griezmann shënuan golat për vendasit, por ishin të pamjaftueshme ...