TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mariano Diaz nuk dëshiron të transferohet te Arsenali

Telegrafi - 12.07.2019

Mariano Diaz nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi dhe t’i bashkohet skuadrës së Arsenalit. Futbollisti 25-vjeçar ka një kontratë të vlefshme edhe për katër vjet, por “Sun Sport” raporton se ...

Mariano Diaz nuk ka interesim për Arsenal

Lajmi.net - 12.07.2019

Mariano Diaz thuhet se nuk ka interesim t’i bashkohet skuadrës së Arsenal gjatë këtij afati kalimtar. 25 vjeçari ka edhe katër vite kontratë në marrëveshjen e tij me Real Madrid, dhe duket se nuk ...

E dashura e Diaz “ndez” Ibizën

Top Channel - 10.07.2019

Futbollisti Mariano Diaz është fotografuar në Ibiza së bashku me të dashurën e tij, modelen, Yaiza Moreno. Ylli i Real Madridit i është ofruar një vend në skuadrën e Arsenalit, thuhet nga disa burime.

Arsenali ofron 60 milionë euro për dyshen e Realit

Telegrafi - 10.07.2019

Arsenali është i gatshëm të bëjë ofertë për dyshen e Real Madridit, Mariano Diaz dhe Lucas Vazquez. Gunners ka disa javë që po e kërkojnë sulmuesin e krahut ndërsa së fundit kanë shfaqur interesim ...

Nëse nuk merr Higuainin, Roma do të hidhet në sulm për sulmuesin e Realit

SuperSport - 10.07.2019

Revolucioni te Real Madridi prek jo pak lojtarë, përfshi këtu edhe Mariano Diaz, që ka përfunduar në “radarët” e Romës, që është vënë në kërkim të një sulmuesi cilësor.

Diaz i ofrohet Arsenalit

Botasot - 10.07.2019

Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz i është ofruar Arsenalit. Mediat angleze thonë se Arsenali ka një buxhet prej 40 milionë euro dhe ka dështuar të kualifikohet për të hyrë në Ligën e Kampionëve.

FOTOT: E dashura seksi e Diaz “përvëlon” Ibizën

Gazeta Tema - 10.07.2019

Ylli i Real Madridit i është ofruar një vend në skuadrën e Arsenalit, thuhet nga disa burime. Arsenali i ka ofruar mundësinë për të lidhur kontratën për plot 18 milionë paund.

Arsenal ofron 60 milionë euro për dy lojtarë të Realit

Lajmi.net - 10.07.2019

Gunners ka disa javë që po e kërkojnë sulmuesin e krahut ndërsa së fundit kanë shfaqur interesim edhe për qendër sulmuesin. El Desmarque shkruan sot londinezët janë të gatshëm të ndajnë rreth 40 ...

Arsenal ofron 60 milionë euro për dy lojtarë të Realit

Flaka - 10.07.2019

Arsenali është i gatshëm të bëjë ofertë për dyshen e Real Madridit, Mariano Diaz dhe Lucas Vazquez. Gunners ka disa javë që po e kërkojnë sulmuesin e krahut ndërsa së fundit kanë shfaqur interesim ...

Arsenal ofron 60 milionë euro për dy lojtarë të Realit

Shqipmedia - 10.07.2019

Arsenali është i gatshëm të bëjë ofertë për dyshen e Real Madridit, Mariano Diaz dhe Lucas Vazquez. Gunners ka disa javë që po e kërkojnë sulmuesin e krahut ndërsa së fundit kanë shfaqur interesim ...