TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përleshje mes deputetësh në parlamentin e Malit të Zi

Ora news - 16.02.2017

Parlamenti i Malit të Zi është përfshirë nga dhuna dhe kaosi, kur deputetët pro serbë janë përleshur fizikisht me kolegët e tyre. Kjo është situata e pazakontë e filmuar dhe transmetuar nga mediat ...

Grushte e shqelma në Parlamentin e Malit të Zi (Video)

Zeri - 16.02.2017

Deputetët pro serbë në Parlamentin e Malit të Zi kanë hyrë në ambientet e ndërtesës parlamentare duke u përleshur fizikisht me kolegët e tyre. Mediat malazeze kanë transmetuar pamjet e situatës së ...

Grushte e shqelma në Parlamentin e Malit të Zi (Video)

Republika - 16.02.2017

Deputetët pro serbë në Parlamentin e Malit të Zi kanë hyrë në ambientet e ndërtesës parlamentare, duke u përleshur fizikisht me kolegët e tyre. Mediat malazeze kanë transmetuar pamjet e situatës së ...

Tensione në parlamentin e Malit të Zi, deputetët pro serbë përleshen me kolegët (Video)

BalkanWeb - 16.02.2017

MALI I ZI – Gjatë seancës së djeshme, deputetët pro serbë në Parlamentin e Malit të Zi kanë hyrë në ambientet e ndërtesës parlamentare, duke u përleshur fizikisht me kolegët e tyre.