TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO/ Demi Rose provokon me bikini nga Miami

BalkanWeb - 12.07.2019

Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është shumë aktive, gjithashtu Demi Rose njihet dhe për format e saj shpërthyese të cilat i ekspozon gjithmon.

Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë nga dhoma e gjumit

Botasot - 11.07.2019

Modelja e njohur i ka ‘djegur’ ndjekësit e saj. Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory. Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket ...

Demi Rose sjell bikinin e artë

Top Channel - 11.07.2019

Demi Rose sigurohet edhe një herë që të gjithë sytë të vazhdojnë të jenë të kthyer te ajo. Bukuroshja e lindur në Birmingam të Britanisë u shfaq në Los Anxhelos të SHBA-ve, duke bërë një set fotosh ...

Demi Rose e veshur me minibikini rozë si gjithmonë nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2019

Demi Rose është një nga blogeret më të njohura. Ajo numëron më mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive . Gjithashtu ajo njihet dhe për format e saja të kolme që i kanë zili shumë femra.

Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë me këtë selfie

Lajmi.net - 12.07.2019

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory, shkruan lajmi.net. Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket tejet seksi derisa tregon ...