TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Man Utd e do yllin e Ajaxit

Lajmi.net - 15.04.2019

Manchester United është duke tentuar të bëjë një transferim të madh nga Ajaxi. Manchester United po tenton transferojë David Neres nga Ajaxi. ‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë brazilianin nga ...

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd

Lajmi.net - 15.04.2019

Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e fitoi ndeshjen e parë çerekfinale në Old Trafford, me rezultat, 0:1, ...

Ronaldinho këshillon Barçën: Nëse United shënon i pari nuk e imagjinoj çfarë do ndodhë

Albeu.com - 15.04.2019

Ronaldinho , një ish-lojtar i Barcelonës shprehet se fitorja 1-0 që skuadra katalanase arriti në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions League ndaj Manchester United në "Old Trafford" është një ...

Prognoza interesante e Ronaldinhos për duelin Barcelona - Man United

Zeri - 15.04.2019

Futbollisti legjendar i Brazilit, Ronaldinho, ka zbuluar se si Manchester Unitedi mund ta eliminojë Barcelonën në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruajnë mediat e huaja, përcjell zeri.info.

Valverde i frikësohet United: Nëse i lejon hapësira ato veprojnë dhe janë të fortë

Albeu.com - 15.04.2019

Barcelona pret në "Camp Nou" Manchester United për ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Champions League, teksa ndeshja e parë në Angli përfundoi 1-0 për skuadrën spanjolle.

Valverde: Nuk i trembemi “Mançesterit”

Java News - 15.04.2019

Trajneri i ekipit të “Barcelonës”, Ernesto Valverde gjatë një konference për mediet u shpreh se nuk është duke menduar për dështimet në sezonet e kaluara të Ligës së Kampionëve.

Valverde: “Manchester United ka diçka speciale në minutat e fundit”

Gazeta Express - 15.04.2019

Valverde beson se Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë nesër në “Camp Nou” kundër Unitedit të Solskjaerit. Një javë pas fitores 0-1 në “Old Trafford”, Barcelona do të përballet sërish me ...

“Messi është i gatshëm për Manchester Unitedin”

Gazeta Express - 15.04.2019

Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ...

Messi dhe Dembele, të gatshëm kundër “Mançesterit”

Java News - 15.04.2019

Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve kundër ...

Para sfidës me 'Djajtë e Kuq', Leo Messi merr lajmin e madh nga Barça

Zeri - 15.04.2019

Lionel Messi do të jetë i gatshëm për Barcelonën në ndeshjen kruciale kundër Manchester Unitedit të martën, ka konfirmuar trajneri Ernesto Valverde. Pas një ndërhyrje të rrezikshme nga Chris ...

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde

Lajmi.net - 15.04.2019

E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e ...

Messi rikuperohet plotësisht, pas goditjes që mori nga “kamioni Smalling”

Gazeta Express - 15.04.2019

“Goditja ishte e fuqishme. Pas ditës së ndeshjes dhe gjatë ndeshjes; ishte sikur të ishte goditur nga një kamion”, kështu e përshkroi Ernesto Valverde gjendjen e Lionel Messit të premten e kaluar, ...

Man Utd me transferim 130 milionë euro nga rivali i Premierligës

Lajmi.net - 14.04.2019

Manchester United është duke planifikuar të bëjë një transferim të madh në verë. Manchester United po tenton ta transferojë Christian Eriksenin nga Tottenham.

Man Utd me transferim befasues nga Franca

Lajmi.net - 14.04.2019

Manchester United po planifikon që të bëjë një transferim befasues gjatë afatit kalimtar veror. Manchester United dëshiron ta transferojë Moussa Dembele nga Lyon.

Man Utd e do yllin e Ajaxit

Almakos - 15.04.2019

Manchester United është duke tentuar të bëjë një transferim të madh nga Ajaxi. Manchester United po tenton transferojë David Neres nga Ajaxi. ‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë brazilianin nga ...

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd

Almakos - 15.04.2019

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve.

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd

Lajmi.net - 15.04.2019

Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e ...

Valverde: “Manchester United ka diçka speciale në minutat e fundit”

Tetova Sot - 15.04.2019

Valverde beson se Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë nesër në “Camp Nou” kundër Unitedit të Solskjaerit. Një javë pas fitores 0-1 në “Old Trafford”, Barcelona do të përballet sërish me ...

“Messi është i gatshëm për Manchester Unitedin”

Tetova Sot - 15.04.2019

Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ...

Duartrokitet në ‘Old Trafford’, Chicharito me mesazh emocionues për tifozët e Man Utd

Lajmi.net - 14.04.2019

Mbrëmë Manchester United ishte nikoqir i skuadrës së West Ham United, në kuadër të garave të Premierligës. Në ‘Old Trafford’, skuadra e United mposhti skuadrën e West Ham me rezultatin 2:1, në një ...

Messi dhe Dembele të gatshëm kundër “Mançesterit”

Botasot - 15.04.2019

Kapiteni i “Barcelonës”, Lionel Messi e ka rimarrë plotësisht veten pas goditjes që pësoi në fytyrë dhe është në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve kundër ...

Mourinho: Ky mesfushor i United ishte si një qen i çmendur përballë Barcelonës

Albeu.com - 14.04.2019

Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit , në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, duke thënë se Barcelona nuk ...

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde

Almakos - 15.04.2019

E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e ...

Man Utd me transferim 130 milionë euro nga rivali i Premierligës

Almakos - 14.04.2019

Manchester United është duke planifikuar të bëjë një transferim të madh në verë. Manchester United po tenton ta transferojë Christian Eriksenin nga Tottenham.

Man Utd e do yllin e Ajaxit

Botasot - 15.04.2019

Manchester United është duke tentuar të bëjë një transferim të madh nga Ajaxi. Manchester United po tenton transferojë David Neres nga Ajaxi. ‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë brazilianin nga ...

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd

Medial - 15.04.2019

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve.

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd

Almakos - 15.04.2019

Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e ...

Valverde: “Manchester United ka diçka speciale në minutat e fundit

Botasot - 15.04.2019

Valverde beson se Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë nesër në “Camp Nou” kundër Unitedit të Solskjaerit. Një javë pas fitores 0-1 në “Old Trafford”, Barcelona do të përballet sërish me ...

Pas dëmtimit të Lionel Messit, tifozat e Barcelonës marrin lajmin e papritur

SOT - 15.04.2019

Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ...

Duartrokitet në ‘Old Trafford’, Chicharito me mesazh emocionues për tifozët e Man Utd

Almakos - 14.04.2019

Duartrokitet në ‘Old Trafford’, Chicharito me mesazh emocionues për tifozët e Man Utd Mbrëmë Manchester United ishte nikoqir i skuadrës së West Ham United, në kuadër të garave të Premierligës.

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd

Medial - 15.04.2019

Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ndaj Manchester United, gjersa nesër (e ...

Valverde e konfirmon nëse Messi do të jetë në lojë kundër Unitedit

Botasot - 15.04.2019

Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ...