TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çfarë po ndodh? Rudina fotografohet me bashkëshortin në publik (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.10.2019

Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj.

Rudina Dembacaj ‘kapet mat’ me burrin

Gazeta Express - 10.10.2019

Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores.

E pyesin nëse është ndarë nga burri. Rudina e kritikon publikisht Aleksin

Gazeta Express - 10.10.2019

Puntata e mbrëmshme e emisionit “Soirée” të Jonida Shehut në Top Channel i ishte rezervuar të famshmëve shqiptarë nga Lezha. ‘Me kë bëjnë krushqi lezhjanët’, ishte tematika së cilës ju bashkuan plot ...

“E kam mbajtur në prehër”/ Zenelaj dhe Dembacaj, jo vetëm kolegë

Mapo - 10.10.2019

Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj kanë treguar së fundmi se marrëdhënia e tyre shkon përtej asaj profesionales. Të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, për të folur rreth qytetit të tyre ...

Ishin të ftuar tek i njëjti emision, Rudina Dembacaj dhe Gent Zenelaj i bëjnë kërkesën e veçantë ‘live’ kryebashkiakut ...

SOT - 10.10.2019

Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Soirée" ishte “Nata lezhinane”, ku mes të ftuarve ishin edhe Gentian Zenelaj, Rudina Dembacaj dhe Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu.

Janë ndarë? Jonida Shehu e pyet në emision nga është bashkëshorti i saj, Rudina Dembacaj: Unë më mirë mos..

Top Channel - 09.10.2019

Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë.

“E kam mbajtur në prehër”, Gentian Zenelaj rrëfen kujtimet e femijërisë me Rudina Dembacaj

Top Channel - 09.10.2019

Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj ishin të ftuarit e radhës së emisionit “Soirée” me Jonida Shehun këtë të mërkurë në Top Channel të cilët u bënë bashkë për të folur rreth qytetit të tyre të ...

Janë ndarë? Jonida Shehu e pyet në emision nga është bashkëshorti i saj, Rudina Dembacaj: Unë më mirë mos..

Botasot - 10.10.2019

Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë.

“Unë më mirë të mos...”/ U përfol se është drejt divorcit, Rudina Dembacaj e thotë hapur

SOT - 10.10.2019

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj prej kohësh përflitet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë. Teksa ishin duke folur se me kë bëjnë krushqi lezhjanët, Rudina është ...

Janë ndarë? Rudina pyetet në emision nga është bashkëshorti i saj: Unë më mirë mos...

Durres Lajm - 10.10.2019

Prej disa kohësh në mediat online po qarkullon lajmi se aktorja e njohur Rudina Dembacaj mendohet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë.

Rudina shton dyshimet Live ne emision, si ju përgjigj pyetjeve për Alexin (VIDEO)

Albeu.com - 10.10.2019

Prej disa kohësh në media thuhet se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesës. Lidhur me këto lajme Rudina ka preferuar të mos reagojë duke u përpjekur që ...

Rudina Dembacaj pyetet në emision për bashkëshortin, ja si përgjigjet moderatorja

BalkanWeb - 10.10.2019

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin,.

A është divorcuar Rudina Dembacaj? Aktorja flet për herë të parë

Java News - 10.10.2019

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin. Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit ...

Rudina Dembacaj ‘kapet mat’ me burrin

Zeri - 10.10.2019

Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores.

Rudina Dembacaj ‘kapet mat’ me burrin

Tetova Sot - 10.10.2019

Rudina Dembacaj kohët e fundit është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhtia e moderatores.