TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Publikimi i raportit të DASH, ish deputeti citon: Rrezik nga krimi në Tiranë!

SOT - 11.07.2019

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI Petrit Vasili ka reaguar pas publikimit të raportit vjetor të Departamentit Amerikan të Shtetit për klimën e të bërit biznes në Shqipëri.

Vasili: Raporti i DASH, fytyra e kriminalizuar e qeverisë Rama

BalkanWeb - 12.07.2019

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar, pas raportit të DASH, ku flitet për klimën e biznesit në vendin tonë. Vasili shkëput një pjesë të raportit dhe thotë se në të duket qartë fytyra e ...