TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk është Elvana Gjata/ E thotë vetë Flori, zbulon kujt i dedikohet kënga “Plas”

SOT - 06.12.2018

Kënga "Plas" e Flori Mumajesit është bërë një ndër këngët më të komentuara së fundmi në mediat rozë. Kanë qenë të shumtë ata që kanë komentuar se kjo këngë i dedikohet Elvana Gjatës, por vetë ...

Flori: “Dashuria i jep kuptim jetës”

Ina - 06.12.2018

Kënga e Flori Mumajesit “Plas”, konkurrente në festivalin Kënga Magjike 2018 ka grumbulluar një numër të madh fansash dhe po dëgjohet kudo ku ka shqiptarë.

Flori për këngën e tij: Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë

Lajmi.net - 06.12.2018

"Plas", është kënga me të cilën Flori Mumajesi prezantohet në "Kënga Magjike 2018". Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, ...

Flori Mumajesi më në fund zbuloi se kujt i dedikohet ‘Plas’

Gazeta Express - 06.12.2018

Kënga e tij ka bërë bujë që nga prezantimi në Këngën ...

“Kush na ka mallkuar”, Flori Mumajesi përfundon në spital (Foto)

Alsat - 06.12.2018

Kur e ndajnë vetëm pak orë nga performanca në natën e dytë të festivalit “Kënga Magjike”, këngëtari i njohur, Flori Mumajesi, ka përfunduar në spital.

Flori Mumajesi në “Kënga Magjike” me një dedikim

Botasot - 06.12.2018

Gjatë mbrëmjes së kaluar në “Kënga Magjike” këngëtari i njohur, Flori Mumajesi nuk mori pjesë si garues për shkak të gjendjes së keqe shëndetësore. Ai pavarësisht këtij fakti vendosi të ulej bashkë ...

Surprizon Flori Mumajesi, bën dedikimin e rrallë për njeriun e zemrës: Të dua!

SOT - 06.12.2018

Pavarësisht se pak orë para nisjes së natës së parë të gjysmëfinales së “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi tregoi se nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ai ndodhej mbrëmjen e djeshme në Pallatin ...

‘Të dua’, Flori Mumajesi bëri një dedikim prekës në natën e parë të ‘Këngës Magjike’

Lajmi.net - 05.12.2018

Sonte po mbahet nata e parë finale e festivalit "Kënga Magjike". Ndonëse Flori Mumajesi do të performojë nesër në natën e dytë të këtij festivali ai në rrjete sociale postoi një fotografi teksa po ...

Flori Mumajesi, në serum pak përpara Këngës Magjike: “Kush na ka mallkuar?”

Botasot - 05.12.2018

Dolën ca fjalë të pavërteta për një sëmundje të Flori Mumajesit, por këtë herë duket diçka nuk ka shkuar realisht siç duhet, sepse këngëtari, një ditë përpara Këngës Magjike tregoi në rrjetet sociale ...

Një ditë para performancës në gjysmëfinale, Flori Mumajesi përfundon në spital me serum

LajmiFundit - 05.12.2018

Në ditën e fundit të prezantimit të projekteve për të konkurruar në festivalin “Kënga Magjike”, u ngjit në skenë edhe këngëtari Flori Mumajesi. Ndërsa fansat humbën shpresat për rikthimin e tij, ai ...

‘Kush më ka mallkuar?’, Flori përfundon me serum në spital pak para ‘Këngës Magjike’

LajmiFundit - 05.12.2018

Vetëm pak ditë më parë, në javën e fundit të prezantimeve të këngëve që do marrin pjesë në “Kënga Magjike”, prezantoi këngën e tij edhe kantautori Flori Mumajesi.

Një ditë para performancës në gjysmëfinale, Flori Mumajesit i ndodh e papritura (Foto)

SOT - 05.12.2018

Ditën e sotme dhe të nesërme, Pallati i Kongreseve pushtohet nga netët gjysmëfinale të “Këngës Magjike”. Një ndër artistët pjesëmarrës është edhe Flor Mumajesi.

Sëmuret Flori Mumajesi, a do të marrë pjesë në ‘Këngën Magjike’? (VIDEO)

Tetova Sot - 05.12.2018

Kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi, duket se ka probleme shëndetësore. Ndërkohë që nesër është nata e parë e gjysmëfinales së festivalit “Kënga Magjike”.

Elvana acaron marrëdhëniet me Florin, shkak dedikimi i këngës

Alsat - 05.12.2018

Elvana Gjata duket se ka bllokuar Florin. Dyshja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi janë bërë sërish qendër e vëmendjes në media dhe tek fansat. Kjo për shkak se fansat janë të bindur se balada me të ...

Ndërsa kënga e tij po bën namin, Bleona Qereti ka dy fjalë për Flori Mumajesin

SOT - 05.12.2018

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi prezantoi të dielën këngën e tij pjesëmarrëse të 'Kënga Magjike'. Një ditë pas performancës, Flori ka rrëfyer të gjitha emocionet që përjetoi dhe arriti të na ...

TopAwards/ Kujt ia dedikojnë “Ja ke bo vetes” Flori dhe Bruno

Top Channel - 04.12.2018

“Ja ke bo vetes” titullohet prurja më e re dyshes së talentuar Bruno dhe Flori. Ky bashkëpunim ka marrë vëmendjen e publikut shqiptar dhe falë mbështetjes së fansave është futur menjëherë në ...

Flori nuk fsheh emocionet: Mu shkul zemra nga vendi

Durres Lajm - 04.12.2018

Kantautori Flori Mumajesi është rikthyer pas tre vitesh mungesë në festivalin “Kënga Magjike”. Duket se këtë rikthim ai po e përjeton me shumë emocion pjesëmarrjen në këtë kompeticion.

Kush na ka mallkuar?! Sëmuret Flori

Durres Lajm - 05.12.2018

Flori Mumajesi duket se ka probleme shëndetësore. Nesër është nata e dytë e gjysmëfinales së festivalit Kënga Magjike, kur pritet të performojë ‘live’ edhe Flori.

Kujt ia dedikojnë këngën Flori dhe Bruno

LajmiFundit - 04.12.2018

Prej kohësh në median online përflitet për marrëdhënien Elvana- Flori dhe që prej qarkullimit të lajmin se dyshja i dha fund lidhjes, qoftë asaj profesionale apo personale, vazhdojnë të komentohet ...