TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agjenti i Hysajt: Do ulemi të bisedojmë me Napolin, Ancelotti na ka dhëne besim

Albeu.com - 12.01.2019

Agjenti i Elseid Hysaj Mario Giuffrida, ka folur për të ardhmen e Elseid Hysajt tek Napoli . Ai ka deklaruar se do ulemi per te diskutuar për rinovimin e kontratës.

Agjenti i Hysajt i hapur për të negociuar me Chelsean

Telegrafi - 12.01.2019

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat me avantazh të përbashkët.

Gjiganti spanjoll kërkon Hysajn

Koha.net - 11.01.2019

Atletico Madrid është në kërkim të një mbrojtësin e majtë pasi Filipe Luis, pritet të largohet gjatë verës, pasi nuk ka pranuar të vazhdojë kontratën me madrilenët.

Katër orë takim për Hysajn: rinovimi “miliarder”, diktati “Ancelotti” dhe kushtet për largim!

Gazeta Tema - 11.01.2019

Elseid Hysaj nuk e ka pritur aspak mirë vendimin e trajnerit Carlo Ancelotti për ta lënë jashtë në dy sfidat e fundit, ndaj Interit dhe Bolognas, ndaj edhe agjenti i tij, Mario Giuffredi, ka ...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

Telegrafi - 11.01.2019

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda ...

Hysaj te gjiganti spanjoll?

Gazeta Express - 11.01.2019

Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli, pasi që më nuk është i preferuari i Carlo ...

Sarri heq dorë nga Hysaj, synon një tjetër mbrojtës në Serinë A

Albeu.com - 11.01.2019

Emri i transferimit të Elseid Hysajt te Çelsi duket se do të marrë fund. Çmimi i lartë i vendosur nga Napoli, ka bërë që Sarri të shikojë për një mbrojtës të djathtë tjetër .

Ndryshon situata për Hysajn

SOT - 11.01.2019

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në ...

Agjenti i Hysajt i hapur për të negociuar me Chelsean

Almakos - 12.01.2019

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat me avantazh të përbashkët.

Hysaj afër largimit nga Napoli, pas Chelseat interesohet edhe Atletico Madrid

Lajmi.net - 10.01.2019

Skuadra e Napolit dhe mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj janë afër të ndajnë rrugët. Mbrojtësi i djathtë nuk po gëzon minutat maksimale siç është mësuar vitet e fundit tek Napoli dhe kjo situatë ...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

SuperSport - 10.01.2019

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq ...

Paqe e brishtë në Napoli, Hysajt i sigurohet mbështetje nga ‘armiku’

Gazeta Tema - 10.01.2019

Çdo ditë e më tepër, e ardhmja e Elseid Hysajt po bëhet më e paqartë dhe mediat italiane raportojnë se ai po kalon ditët e fundit e Napoli, duke qenë se dëshira e tij që të kalojë në Angli, ku po e ...

Atletico kërkon Hysajn?!

Java News - 12.01.2019

Atletico Madrid është në kërkim të një mbrojtësin e majtë pasi Filipe Luis, pritet të largohet gjatë verës, pasi nuk ka pranuar të vazhdojë kontratën me madrilenët.

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

Almakos - 11.01.2019

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda ...

Ndryshon situata për Hysajn

Ina - 11.01.2019

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në ...

Ylli i Shqipërisë mes 'dy zjarreve', e duan në Angli me çdo kusht

Zeri - 12.01.2019

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat me avantazh të përbashkët.

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit

Botasot - 10.01.2019

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq ...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt

Zhurnal - 11.01.2019

Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda ...

Sarri heq dorë nga Hysaj

Alsat - 11.01.2019

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në ...

Hysaj bën “paqe” me Ancelottin, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin

Koha.net - 10.01.2019

Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane ...

Ndryshon situata për Hysajn

Medial - 11.01.2019

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në ...

Hysaj-Napoli, ky është vendimi i Ancelottit

Zeri - 10.01.2019

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq ...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!

Durres Lajm - 10.01.2019

Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq ...

Kthesë e papritur për Hysajn, drejtori i Napolit: Ançeloti e ka në projektin e tij shqiptarin

SOT - 11.01.2019

Napoli ndodhet në vend të dytë në kampionatin italian dhe ka ecur mirë sidomos javët e fundit, duke marrë pikë të rëndësishme për klasifikimin . megjithatë, Juventusi i vendit të parë duket iu ...