TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Lajmi.net - 12.06.2019

Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, në muajin shtator do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Çifti madje i kanë nisur përgatitjet dhe detajet i kanë ...

Afrona Dika do ta bëjë festën e beqarisë në ishullin Mykonos

Telegrafi - 12.06.2019

Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza.

Dasma po afrohet, Afrona Dika fillon përgatitjet për festën e beqarisë

Zhurnal - 12.06.2019

Ka disa muaj që Afrona dhe Blero dhanë lajmin se do çojnë raportin e tyre një hap tutje, atë të martesës, shkruan GazetaBlic.Madje, Afrona zbuloi detaje se ajo bashkë me shoqërinë e saj të ngushtë do ...

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Zeri - 12.06.2019

Afrona Dika ka nisur përgatitjet për festën e beqarisë. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, në muajin shtator do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Dasma e Bleros po afron, Afrona Dika gati për festën e beqarisë

Botasot - 11.06.2019

Blero dhe partnerja e tij, Afrona Dika, në shtator do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre. Muajt po kalojnë dhe pak nga pak dasmë po afron, ndaj çifti i njohur kanë menduar prej kohësh për ...

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Botasot - 12.06.2019

Afrona Dika ka nisur përgatitjet për festën e beqarisë. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, në muajin shtator do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.