TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arsenal flak Rennes, kalon në çerek-finale (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

U mendoi se do ta kishte mjaft të vështirë Arsenal të arrinte të kthente rezultatn përballë ftrancezëce të Rennes. Por në fakt nuk ndodhi kështu topcijtë nisën menjëherë të sulmonin dhe arritën të ...

Arsenal 3-0 Rennes, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Almakos - 14.03.2019

Skuadra angleze Arsenal ka siguruar çerekfinalen në Ligën e Evropës. Topçinjtë kanë arritur ta përmbysin rezultatin nga ndeshja e parë përballë skuadrës franceze Rennes.

Arsenali e përmbys Rennes'in

Zeri - 14.03.2019

Arsenali ka përmbysur gjithçka në Emirates për t’u kualifikuar në çerekfinale të Europa League Pas humbjes 3-1 në udhëtim, Arsenali ka treguar dhëmbët në takimin e dytë, për të fituar 3-0, duke u ...

Arsenali bindshëm ndaj Rennesit, Topçinjtë kalojnë në çerekfinale të EL

Almakos - 14.03.2019

Arsenali ka përmbysur skuadrën franceze, duke e mposhtur me rezultat 3-0 për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Arsenali e nisi mirë ndeshjen dhe vetëm pas pesë minutave lojë arriti të ...

Arsenali shkon në çerekfinale të Ligës së Evropës (VIDEO)

Tetova Sot - 14.03.2019

Arsenali ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës pasi ka eliminuar Stade Rennesin me rezultat të përgjithshëm 4-3. Pas humbjes 3-1 në ndeshjen e parë në Francë, “Topçinjtë” përmbysën rezultatin ...

Arsenal shënon golin e 3-të (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Arsenal ka arritut të shënojë edhe golin e tretë me autorin e golit të parë Pierre Emirick-Aubameang. Sulmuesi ka arritur të çojë shifrat në 3-0 në minutën e 72'duke i thënë akoma më shumë siguri ...

Shpërthen ?Emirates Stadium? Arsenal shënon golin e 2-të (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Skuadra angleze e Arsenal është nga skuadrat favorite për ta fituar këtë trofe. Ndeshja e parë përballë Rennes u duk se i vështirësoi majft punën Arsenal për të kaluar në fazën tjetër.

Arsenali fillon furishëm ndeshjen, befasohet Interi

Alsat - 14.03.2019

Arsenali ka shënuar dy gola në minutat e parë të takimit të sotëm ndaj Rennes. Ndeshja është duke u zhvilluar për kualifikim në çerekfinale të Ligës së Evropës dhe në takimin e parë Arsenali është ...

Arsenal nis përmbysjen përballë Rennes (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Topcijtë e londrës kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm që në minutat e para të ndeshjes. Ka qenë sulmuesi Aubameyang ka konkluduar në gol një aksion mjaft të bukur që në minutën e ...

Formacionet zyrtare, Arsenal ? Rennes: Topçinjtë me më të mirët kërkojnë rikthimin

Albeu.com - 14.03.2019

Arsenali kishte humbur ndeshjen e parë me rezultat 3-1 ndaj Rennes në Ligën e Evropës. Në ndeshjen kthyese Unay Emery ka startuar me formacion më të mirë, duke kthyer rikthimin .

Arsenali në epërsi të hershme ndaj Rennesit, Interi pëson gol nga Eintracht Frankfurti

Koha.net - 14.03.2019

Arsenali ka kaluar herët në epërsi ndaj Rennesit në Ligën e Evropës për të ngjallur shpresat për kalim në çerekfinale të Ligës së Evropës. Pierre-Emerick Aubameyang kaloi Arsenalin në epërsi në ...

Formacionet zyrtare, Arsenal – Rennes: Topçinjtë me më të mirët kërkojnë rikthimin

Almakos - 14.03.2019

Arsenali kishte humbur ndeshjen e parë me rezultat 3-1 ndaj Rennes në Ligën e Evropës. Në ndeshjen kthyese Unay Emery ka startuar me formacion më të mirë, duke kthyer rikthimin.

Formacionet zyrtare: Arsenal – Rennes

Lajmi.net - 14.03.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Rennes. Arsenal do të luaj përpara tifozëve të vet në ndeshjen e kthimit kundër Rennes, në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan lajmi.net.

Arsenal kërkon përmbysjen në Europa League

Alsat - 14.03.2019

Sonte zhvillohen ndeshjet kthyese të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Fokusi më i madh do të jetë në ndeshjen Arsenal – Rennes, ku londinezët do të kërkojnë të përmbysin rezultat 3-1 pas ndeshjes ...

Arsenali fitojë apelin për kartonin e kuq, Lacazette do të luajë kundër Rennesit

Almakos - 13.03.2019

Alexandre Lacazette është në dispozicion të Unai Emeryt në ndeshjen e Ligës së Evropës. Francezi ishte përjashtuar me karton të kuq në ndeshjen që Arsenali e humbi 1:0 kundër BATE Borisovit.

Arsenali kërkon përmbysjen ndaj Rennes, ja formacionet zyrtare

Zeri - 14.03.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Rennes. Arsenal do të luaj përpara tifozëve të vet në ndeshjen e kthimit kundër Rennes, në kuadër të Ligës së Evropës.