TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mërgimtari kosovar i shpëton jetën 12 vjeçares nga Shqipëria

Gazeta Express - 08.11.2019

Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të ...

Surpriza/ Mërgimtari nga Ferizaj i ndryshon jetën vogëlushes nga Ballshi, paguan për operacionin e skoliozës!

BalkanWeb - 08.11.2019

Të premten e kaluar shqiptarët mësuan historinë e dhimbshme të Joridës 12-vjeçare në Ballsh. Vajza mes dhimbjeve rrëfeu sesi skolioza dhe deformimi i legenit ia kishin bërë jetën ferr të përditshëm.

Historia e Joridës i “thyen zemrën”, mësuesi nga Ferizaj vjen dhe e viziton, ja arsyeja përse mori rrugën për në Ballsh

BalkanWeb - 08.11.2019

Një mësues “misterioz” nga Ferizaj i Kosovës Muhi Bega ka udhëtuar drejt shkollës së Jorinës së bashku me Sidrit Bejlerin. Zoti Nuhi ka udhëtuar si mësues, si prind, dhe se thotë ka një arsye të ...

“Shqiptarët për shqiptarët” i shpëtoi jetën, Dajana prek shumë zemra me letrën drejtuar Elvisit: Një ditë dhe unë do ...

BalkanWeb - 08.11.2019

“Shqiptarët për shqiptarët” kanë kthyer në emision një personazh të dashur për publikun. Ajo është Dajana nga Vlora, që tashmë ecën me kurrizin drejt.

“O babi, po unë pse jam kështu?” Historia e rëndë e 12 vjeçares shqiptare, sëmundja po i merr jetën

Gazeta Express - 07.11.2019

Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej 5 vitesh burrë e grua, “a do të jetë më mirë nesër vajza, a do mund t’i bëjmë ...

Historia e rëndë e 12 vjeçares shqiptare: O babi, po unë pse jam kështu?

Albeu.com - 07.11.2019

Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej 5 vitesh burrë e grua, “a do të jetë më mirë nesër vajza, a do mund t’i bëjmë ...

Mërgimtari shqiptar i shpëton jetën 12 vjeçares nga Shqipëria

Botasot - 08.11.2019

Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të ...

Mërgimtari kosovar i shpëton jetën 12 vjeçares nga Shqipëria (VIDEO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të ...

Historia që i përloti të gjithë/ Operacioni mbi 20 mijë euro, vjen lajmi i madh për nxënësen nga Ballshi

SOT - 08.11.2019

Pas historisë së dhimbshme të Joridës 12-vjeçare nga Ballshi, teksa vajza mes dhimbjeve rrëfeu sesi skolioza dhe deformimi i legenit ia kishin bërë jetën ferr të përditshëm, ka reaguar një mërgimtar ...