TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Braçe uron Nanon: S’e falim më Berishën, Bashën dhe Metën!

Java News - 12.06.2019

Partia Socialiste ka vijuar takimin në Divjakë, ku Erjon Braçe, deputet në këtë zonë uroi themeluesit për 28-vjetorin e PS. “ Sot është 12 Qershori, dita e lindjes së Partisë Socialiste të Shqipërisë.

"S'e falim më Berishën, Bashën dhe Metën", Braçe uron Fatos Nanon

SOT - 12.06.2019

Zv.kryeministri Erion Braçe nga takimi me qytetarët në Divjakë i ka uruar disa prej socialistëve më të vjetër, 20 vjetorin e PS-së. Mes emrave të përmendur nuk ka munguar as emri i liderit historik ...