TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nora e nis ditën me një foto joshëse

Gazeta Express - 14.08.2019

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër Këngëtarja tregoi format trupore në fustan të shkurtër me ngjyrë rozë, ku ...

Nora me një foto joshëse në fustan të shkurtër

Botasot - 14.08.2019

Nora Istrefi u shfaq tejet atraktive në fotografinë e fundit. Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër.

Nora e djegë prapë rrjetin, fotot e fundit janë tepër seksi

Gazeta Express - 12.08.2019

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës. Edhe pse së fundi ka qenë shtatëzënë, ajo ende ka një trup perfekt. Këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në ...

Nora Istrefi duket shumë sensitive në fotot e fundit (FOTO)

Tetova Sot - 12.08.2019

Nora Istrefi ka publikuar disa fotografi shumë tërheqëse. Nora Istrefi është emër shumë i dashur për publikun shqiptar, këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku edhe një herë vë në pah elegancën e ...

Kishte munguar, Nora Istrefi rikthehet më në formë se kurrë

SOT - 12.08.2019

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës. Ajo ka një trup perfekt dhe këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në rrjetin social Instagram.