TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lionel Messi nuk e do mesfushorin e PSG në Barcelonë

Albeu.com - 13.03.2018

Ai jo vetëm se është një lojtar, por merr edhe vendimet që cilin lojtar klubi do Lionel Messi ia ka bërë të qartë klubit të tij se ai nuk dëshiron Marco Verrattin në Barcelonë.

Messi: Nuk e dua këtë yll të PSG-së te Barcelona

Lajmi.net - 13.03.2018

Messi ia ka bërë me dije klubit që nuk pajtohet me transferimin e Verrattit. Leo Messi nuk e dëshiron Marco Verrattin te Barcelona. Ky është lajmi befasues që vjen nga “Diario Gol”, përcjellë ...

Messi nuk e dëshiron yllin e PSG-së në Barcelonë

Gazeta Express - 13.03.2018

​Leo Messi nuk është vetëm lojtari më i mirë në Barcelonë, por ai shpesh vendos edhe se kush mund të transferohet ose jo në Camp ...

Messi e thotë hapur: “Nuk e dua këtë lojtar tek Barcelona”

VeqSport - 13.03.2018

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Messi kthehet në stërvitje pas lindjes së djalit, shokët e presin me duartrokitje (Video)

Telegrafi - 12.03.2018

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është kthyer në stërvitje me Barcelonën për ndeshjen me Chelsea, pasi kishte munguar në stërvitjet e fundit pasi i ka lindur djali i tretë.

VIDEO/ U bë baba për herë të tretë, Messi pritet me duartrokitje në stërvitje

BalkanWeb - 12.03.2018

Lionel Messi nuk u grumbullua nga Barcelona ditën e shtunë për ndeshjen që katalanasit luajtën kundër Malagës në transfertë. Klubi njoftoi më herët se ‘pleshti’ argjentinas për arsye personale nuk do ...

Messi nuk e lejon yllin e ekipit të largohet nga Barcelona

Lajmi.net - 12.03.2018

. Leo Messi do të përkujdeset për qëndrimin e Ivan Rakitic te Barcelona. Argjentinasi nuk dëshiron që kroati të largohet, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Don Balon”, Rakitic është duke i shqyrtuar ...

Messi kthehet në stërvitje pas lindjes së djalit, shokët e presin me duartrokitje (Video)

Ina - 12.03.2018

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është kthyer në stërvitje me Barcelonën për ndeshjen me Chelsea, pasi kishte munguar në stërvitjet e fundit pasi i ka lindur djali i tretë.

Messi: Këtë lojtar mos ma largoni nga Barcelona

VeqSport - 12.03.2018

Ylli i Barcelonës Lionel Messi po përpiqet të bindë Ivan Rakitiç për të qëndruar në klub pas interesimit të klubeve nga Premier League, sipas Don Balon.

U bë baba për herë të tretë, Messi pritet me duartrokitje në stërvitje

Mapo - 12.03.2018

Lionel Messi nuk u grumbullua nga Barcelona ditën e shtunë për ndeshjen që katalanasit luajtën kundër Malagës në transfertë. Klubi njoftoi më herët se ‘pleshti’ argjentinas për arsye personale nuk do ...

Messi sërish baba, lind djali Ciro, argjentinasi mungon ndaj Malagas

Durres Lajm - 10.03.2018

Lionel Messi bëhet sërish baba. Ai dhe bashkëshortja e tij Antonella Roccuzzo u bënë prindër për herë të 3-të, pasi mëngjesin e kësaj të shtune lindi djali i tretë i çiftit i vogëli Ciro.

Messi kthehet në stërvitje pas lindjes së djalit, shokët e presin me duartrokitje (Video)

Almakos - 12.03.2018

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është kthyer në stërvitje me Barcelonën për ndeshjen me Chelsea, pasi kishte munguar në stërvitjet e fundit pasi i ka lindur djali i tretë.