TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shënoi golin e fitores, Costa: Ia dedikoj të dashurës sime (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

"Isha në një pozicion playmakeri dhe e kisha të vështirë të gjeja hapësira. Kështu, duke folur dhe me Bonucci dhe Dybalan, vendosa të lëvizja në krahun e majtë".

Goli më i bukur i javës në Ligën e Kampionëve zgjidhet i Douglas Costas ndaj Lokomotivës – shijojeni edhe një herë ...

Telegrafi - 08.11.2019

Juventusi kishte arritur të fitojë në kohën shtesë ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1. Goli e fitores e shënoi Douglas Costa, fillimisht pas një aksioni individual, ku pastaj bashkëveproi me ...

Goli magjik i Costas që ia siguroi Juventusit kalimin në 1/8 e finales në Champions

Gazeta Express - 07.11.2019

Douglas Costa me një moment magjik ia siguroi Juventusit kalimin në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, duke shënuar një supergol individual në kohën shtesë kundër Lokomotiv Moscow.

Hoqi bluzën nga gëzimi, Costa: Goli më i rëndësishëm që kam shënuar (VIDEO)

Albeu.com - 06.11.2019

Douglas Costa vendosi ndeshjen e Juventusit mbrëmjen e sotme përballë Lokomotivës së Moskës, me një gol spektakolar në minutën e 93-të. Braziliani ndaloi të fliste për mikrofonët e “Sky” pas ...

Costa shënon në fund dhe i siguron kualifikimin Juves në të ftohtin rus (VIDEO)

Albeu.com - 06.11.2019

Costa shënon në fund dhe i siguron kualifikim Juves në të ftohtin rus (VIDEO) Juventus ka vuajtur jo pak për të marrë te pikë në të ftohtin rus përballë Lokomotiv Moscow, shkrun Albeu.com.

Juventus e Bayern kryejnë detyrën, marrin fitore të rëndësishme

Lajmi.net - 06.11.2019

‘Bardhezinjët’ fituan 2-1 falë golit në minutat e fundit të Douglas Costa. Aaron Ramsey (4’) realizoi fillimisht për avantazhin e mysafirëve, para se Aleksey Miranchuk (12’) të barazonte.

Juventusi shkrin Moskën, mposht në kohën shtesë Lokomotivën – sigurohet kualifikimi për fazën tjetër

Telegrafi - 06.11.2019

Juventusi ka fituar si mysafir i Lokomotiva Moskës me rezultat 2-1, në ndeshjen e katërt të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi shumë mirë për Juventusin që shënoi që në minutën e ...

Ronaldo ishte i pakënaqur me vendimin e Sarrit që të zëvendësohej – kjo gjë nuk i ka ndodhur portugezit nga viti 2016

Telegrafi - 06.11.2019

Juventusi ka fituar me shumë vështirësi ndaj Lokomotivës së Moskës në kuadër të Ligës së Kampionëve. Zonja e Vjetër fitoi 2-1 me golin e shënuar nga Douglas Costa në sekondat e fundit të ndeshjes, ...

Fitore dramatike e Juventusit në Moskë, fitone edhe Bayern Munich

Zeri - 06.11.2019

Juventusi ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Lokomotivës së Moskës në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshjen e vlefshme për grupin D e ka fituar Juventusi përballë ...

I dhuroi kualifikimin, Costa: “Ky, një prej golave më të rëndësishëm!”

Botasot - 06.11.2019

Protagonisti kryesor, Douglas Costa vendosi fitoren e Juventus në transfertë ndaj Lokomotiv Moscow në shifrat 1-2, me atë gol të realizuar në limite, për t’i dhuruar bardhezinjve kualifikimin për në ...

Costa me një gol të vonshëm kundër Lokomotivës ia siguron Juventusit kualifikimin

Gazeta Express - 06.11.2019

Douglas Costa me një gol tejet të vonshëm por magjik i ka ndihmuar Juventusit ta mposhtë 2:1 Lokomotiv Moscow në udhëtim, dhe njëkohësisht ta sigurojë kualifikimin në fazën e eliminimit direkt në ...

Notat e lojtarëve, Lokomotiva 1-2 Juventus: Mesfushori rus më i miri në ndeshje

Telegrafi - 06.11.2019

Juventusi ka fituar si mysafir i Lokomotiva Moskës me rezultat 2-1, në ndeshjen e katërt të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Një fitore që ka ardhur në kohën shtesë me një gol të bukur të ...

Juventusi fiton në fund ndaj Lokomotivës së Moskës

Koha.net - 06.11.2019

Juventusi ka fituar në minutën e fundit ndeshjen me Lokomotivën e Moskës në Ligën e Kampionëve. “Zonja e Vjetër” fitoi 1 me 2 me Douglas Costan që realizoi në minutat shtesë.