TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vlerësimi i UEFA-s për pasimin e Manajt

ABC News - 12.09.2019

Rei Manaj është përzgjedhur nga UEFA si autori i veprimit më të bukur në ndeshjet e fundit eliminatore të Euro 2020. Vlerësimi erdhi për pasimin e tij për golin e shënuar nga Elseid Hysaj.

Thembra e Rej Manaj vlerësohet edhe nga ana e UEFA-s (VIDEO)

InfoSport - 12.09.2019

Shqipëria të martën në “Elbasan Arena” mundi Islandën me rezultatin 4:2 në kuadër të grupit “H”, eliminatorë për “Euro 2020”. Dermaku, Hysaj, Roshi dhe Cikalleshi ishin autorë të golave, ndërsa ...

Thembra e Rej Manaj, lëvizja më e mirë

Alsat - 12.09.2019

Rej Manaj me një pasim me thembër dhe pa e parë fare Hysajn, e ka nxjerrë kapitenin të vetëm përballë portierit duke mos e pasur të vështirë të çojë topin në rrjetë për kuqezinjtë.

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

Lajmi.net - 12.09.2019

Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid Hysajt ndaj Islandës është veçuar si veprimi më i bukur nga Euro 2020. Në profilin e saj në Instagram, Euro 2020 ka publikuar veprimin e ...

Pasimi spektakolar i Rey Manajt mahnit UEFA-n (VIDEO)

Albeu.com - 12.09.2019

Kombëtarja Shqiptare siguroi fitore spektakolare 4-2 në Elbasan Arena ndaj Islandës. Por në këtë ndeshje ajo që ra në sy të UEFAS-s ishte aksioni për gol Elseid Hysaj cili mori një pasim maestral nga ...

Pasimi maestral i Rei Manajt në fitoren e Shqipërisë mahnit UEFA-n

Zeri - 12.09.2019

Kombëtarja e Shqipërisë ka regjistruar fitore madhështore përballë Islandës në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020” në ndeshjen e vlefshme për grupin H.

Pasimi me takë i Manajt, bën xhiron e botës!

SuperSport - 12.09.2019

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës.

Manaj: Hysaj më falënderoi por nuk më premtoi drekë

Alsat - 10.09.2019

Rei Manaj ishte ndër lojtarët më të dalluar duke dhënë një asist perfekt për Hysajn, ndërkohë që u shpreh se për të nuk ka rëndësi që të shënojë por me rëndësi ka që të fitohet ...

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet

Gazeta Express - 12.09.2019

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës.