TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Diletta Leota nuk është single, kapet "mat" në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Diletta Leota nuk është më single . Gazetarja seksi e TV "DAZN", është kapur "mat" nga paparacët në Ibiza nën krahët e një mashkulli. Ai është një boksier i njohur i "IBF" dhe quhet Daniele Skardina.

Dileta Leota kapet “mat” me boksierin 28-vjeçar

Zeri - 12.07.2019

Prezantuesja dhe modelja e famshme Dileta Leota ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami. Megjithatë, një blof i vërtetë i ka ndodhur, sepse ...