TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lopezi premton të japë çdo gjë për Romën

Koha.net - 11.07.2019

Portieri spanjoll Pau Lopez ka premtuar të japë çdo gjë për Romën dhe se është i gatshëm për sfidën që e pret. Lopez ka kompletuar transferimin e tij te Roma nga Real Betisi për 23.5 milionë euro, ...

ZYRTARE: Roma transferon portierin Pau Lopez

Lajmi.net - 11.07.2019

Lajmi është konfirmuar nga të dy skuadrat, në faqet zyrtare të tyre. “Real Betis dhe AS Roma kanë arritur marrëveshje për transferimin e lojtarit Pau Lopez në klubin italian”, thuhet në deklaratën e ...

Zyrtare: Roma bëhet me portier të ri, Pau Lopez nënshkruan kontratë pesë-vjeçare

Zeri - 10.07.2019

Roma ka konfirmuar se ka transferuar portierin Pau Lopez nga Real Betisi për shumën e 23.5 milionë euro plus bonuse që kapin vlerën prej 28 milionë euro.

Lopez premton të japë çdo gjë për Romën

Botasot - 12.07.2019

Portieri spanjoll Pau Lopez ka premtuar të japë çdo gjë për Romën dhe se është i gatshëm për sfidën që e pret. Lopez ka kompletuar transferimin e tij te Roma nga Real Betisi për 23.5 milionë euro.