TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Absurdi i rezervave të sigurisë: Kosto 500 milionë euro, që do të paguhet nga tarifat e shtuara mbi naftën

Medial - 12.07.2019

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj, për të siguruar një nivel të lartë të ...

Gazetari zbulon mashtrimin, ja si Rama po rrit në fshehtësi taksën e karburanteve

Botasot - 11.07.2019

Gazetari i njohur i ekonomisë, Klodian Tomorri, ka përgënjeshtruar gënjeshtrën e Ministres së Financës e cila mohoi që qeveria Rama të kishte rritur taksën e naftës, duke e shtrenjtuar edhe më tej.

Taksa e re e kamufluar si tarifë mbi naftën, paradoksi me rezervat e sigurisë

LajmiFundit - 12.07.2019

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj, për të siguruar një nivel të lartë të ...

Të gjitha gënjeshtrat e qeverisë Rama, si do të rritet në mënyrë të fshehtë taksa e naftës

Gazeta Express - 11.07.2019

Nga Klodian Tomorri (gazetar i ekonomisë) Pas publikimit të lajmit për taksën e re të naftës që po përgatitet në zyrat e shtetit, reagoi qeveria. Ministrja e Financave Anila Denaj, cicëroi në twitter ...

Rezervat e sigurisë së karburanteve, kosto 500 milionë euro

Respublica - 12.07.2019

Një projektligj i qeverisë, që parashikon detyrimet për krijimin dhe mbajtjen e menaxhimin e rezervave të sigurisë për naftën bruto dhe nënproduktet e saj, për të siguruar një nivel të lartë të ...

Të gjitha gënjeshtrat e qeverisë me taksën e naftës

Mapo - 12.07.2019

Nga Klodian Tomorri Pas publikimit të lajmit për taksën e re të naftës që po përgatitet në zyrat e shtetit, reagoi qeveria. Ministrja e Financave Anila Denaj, cicëroi në twitter duke e quajtur lajmin ...