TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këtu shiten biletat për ndeshjen e Kosovës

Zeri - 14.08.2019

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu në basketboll, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Kosova në ndjekje të ëndrrës, sot kërkon fitoren ndaj Luksemburgut

Lajmi.net - 14.08.2019

Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe basketbollistët e Kosovës janë përgatitur maksimalisht për të shënuar fitoren e parë në parakualifikimet e Eurobasket 2021.

Kosova në kërkim të fitores që vështirë se do t’i kryejë punë

Koha.net - 14.08.2019

Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për "Eurobasket 2021".

Federata jep njoftimin e fundit para ndeshjes së Kosovës

Zeri - 13.08.2019

Nesër Kosova në basketboll do të zhvillojë një ndeshje të rëndësishme ku përballet me Luksemburgun, derisa Federata e Basketbollit të Kosovës ka dhënë disa detaje para kësaj sfide, shkruan Zëri.info ...

Kosova vazhdoi përgatitjet para ndeshjes me Luksemburgun

Zeri - 13.08.2019

Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Mehmeti: Nëse Kosova s’e mposht Luksemburgun, mbaron aventura jonë

Botasot - 13.08.2019

Kombëtarja e Kosovës është në një pozicion as në tokë dhe as në qiell për shkak dy humbjeve rresht, duke i minimizuar dukshëm gjasat për vend të parë në grupin G të kualifikueseve për Eurobasket 2021.

Kaq do të kushtojnë biletat për ndeshjen Kosovë-Luksemburg

Botasot - 13.08.2019

Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut.

Kosovë - Luksemburg, publikohet çmimi i biletave për ndeshjen e 'Euro 2021'

Zeri - 13.08.2019

Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë ndeshjen e radhës para-eliminatore për “Euro 2021”, raporton Zëri.info. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova është nesër nikoqire e Luksemburgut.

Luksemburgu në Kosovë

Botasot - 13.08.2019

Kosova nesër ballafaqohet me Luksemburgun, ku i duhet patjetër fitorja për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. "“Dardanët” kanë nevojë për fitore, por edhe për publikun e zjarrtë, siç e kanë ...

“Dardanët” duan fitore

Botasot - 14.08.2019

Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të ...

Kosova, vazhdon përgatitjet intensive për ndeshjen kundër Luksemburgut

Gazeta Express - 13.08.2019

Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Kaq do të kushtojnë biletat për ndeshjen Kosovë-Luksemburg

Gazeta Express - 13.08.2019

Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut.

Fillon shitja e biletave për përballjen Kosovë – Luksemburg

Gazeta Express - 14.08.2019

Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të ...

Kosova ka nevojë për përkrahjen e publikut

Botasot - 14.08.2019

Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Kosova - Luksemburgu, 'Dardanët' në kërkim të fitores

Zeri - 14.08.2019

Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të ...

Kosova-Luksemburgu, “Dardanët” duan fitore

Telegrafi - 14.08.2019

Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të ...