TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Brexit, britanikët e Francës në ankth

Top Channel - 15.03.2019

Britanikët që jetojnë në Francë po i ndjekin me frymën pezull zhvillimet në Londër. Perspektiva e një Brexit pa marrëveshje i frikëson pjesëtarët e këtij komuniteti, megjithatë në fshatin piktoresk ...

Britanikët e Francës në ankth nga Brexit

Botasot - 15.03.2019

Britanikët që jetojnë në Francë po i ndjekin me frymën pezull zhvillimet në Londër. Perspektiva e një Brexit pa marrëveshje i frikëson pjesëtarët e këtij komuniteti, megjithatë në fshatin piktoresk ...

Brexit, britanikët e Francës në ankth

Alsat - 15.03.2019

“Personalisht, mund të them se gjeja e vetme që shqetëson njerëzit këtu në Eymet është kursi i këmbimit, sepse nëse ai bie per shkak të një Brexiti të vështirë, atëherë pensionet dhe paratë që ...