TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident në Vushtrri, lëndohen 5 persona

Koha.net - 15.04.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se nga një aksident trafiku në fshatin Bequk në Vushtri kanë mbetur të lënduar 5 persona. Aksidenti ka ndodhur të dielën ndërkaq të lënduarit janë dërguar për tretman ...

Aksident në Vushtrri, lëndohen tre persona

Zeri - 18.04.2019

Në Vushtrri dje ka ndodhur një aksident trafiku e ku tre persona kanë mbetur të lënduar, transmeton “Zëri.info”. Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në fshatin ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, tre të lënduar

Alsat - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në Lluzhan. Nga ky aksident kanë mbetur deri tani tre persona, njofton Klan Kosova.

Policia jep detaje për aksidentin me të lënduar në rrugën Prishtinë-Podujevë

Gazeta Express - 15.04.2019

Një aksident trafiku në mes të një veture dhe një fugoni ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lluzhan. Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë marrë tre ...

Aksident në Lluzhan të Podujevës, ka të lënduar

Gazeta Express - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Podujevë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Lluzhan. Në këtë aksident sipas pamjeve të siguruara nga Llapi.info, shihet se janë ...

Dy persona rëndë të lënduar në disa aksidente në Shkup

Telegrafi - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar kanë marrë lëndime të rënda, ndërsa 9 persona tjerë janë lënduar lehtë në 11 nga gjithsej 24 aksidente komunikacioni që janë regjistruar gjatë fundjavës në rajonin e ...

Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 20 aksidente

Gazeta Express - 15.04.2019

20 aksidente janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend. Për fat të mirë asnjë prej tyre nuk ishte me fatalitet. 12 prej aksidenteve ishin pa të lënduar, tetë të tjerë me të lënduar.

Një i vdekur dhe 19 të lënduar pas një aksidenti në Angli

Alsat - 14.04.2019

jë person ka vdekur dhe 19 të tjerë janë lënduar pas një aksidenti mes një autobusi dykatësh dhe dy makinave. Mbi 15 punëtorë të shërbimit të emergjencës janë të pranishëm në vendin e ngjarjes në ...

Momenti i aksidentit fatal që ndodhi para dy ditëve në Gjakovë

Antpress - 14.04.2019

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi para dy ditëve në rrugën rajonale Gjakovë-Qafë Morinë, saktësisht në fshatin Korenicë. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një qytetar i Shqipërisë dhe ...

Makinat përplasen ashpër në autostradë, dalin pamjet e aksidentit

Gazeta Express - 14.04.2019

Nje aksident i rëndë ka ndodhur këtë të dielë në autostradën Tiranë- Durrës, në afërsi të Vorës. Në aksident janë përfshirë dy automjete të tipit “Benz” dhe “Volkswagen”.

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës/ Ka të plagosur

SOT - 14.04.2019

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë Durrës. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka ngelur e plagosur një grua.

Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua

Albeu.com - 14.04.2019

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku dy mjete janë përplasur me njera tjetren. Sipas informacionëeve një nga pasagjeret ka mbetur e lënduar por me plagë të lehta.

Aksident në Kosovë, plagosen gjashtë qytetarë. Nisin hetimet

BalkanWeb - 14.04.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy ...

Pesë të lënduar pas një aksidenti në Vushtrri

Botasot - 15.04.2019

Pesë persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur dje në mes dy veturave në fshatin Bequk të Vushtrrisë “Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile me ngasës ...

Një i vdekur në 38 aksidentet që ndodhën dje

Lajmi.net - 14.04.2019

Gjatë ditës së djeshme, një person ka humbur jetën në një aksident trafiku. Gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 38 aksidente, ku për fat të keq një aksident ka qenë me fatalitet, ...

Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Botasot - 14.04.2019

Një aksident trafiku në mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere.

38 aksidente brenda një dite në Kosovë

Gazeta Express - 14.04.2019

Në 24 orët e fundit, Policia e Kosovës ka identifikuar 38 aksidente që kanë ndodhur në territorin e Kosovës. Nga këto aksidente, një ishte me fatalitet, 17 me të lënduar dhe 20 aksidente pa të ...

Rritet numri i aksidenteve fatale, për tre muaj e gjysmë 27 të vdekur

Gazeta Express - 14.04.2019

Arton Curri 39 vjeçar u gjet i vdekur mëngjesin e djeshëm në arat e fshatit Vitomiricë të Pejës. Ai dyshohet se u godit nga një veturë, shoferi i së cilës ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Aksident trafiku në Suharekë

Zeri - 14.04.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar që dje në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc të Komunës së Suharekës ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave e ku lëndime kanë marrë gjashta persona, transmeton ...

Aksident i rëndë në Mitrovicë

Zeri - 14.04.2019

Dje pasdite në qytetin e Mitrovicës ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave me targa vendore e ku si pasojë është lënduar një pasagjere femër, transmeton “Zëri.info”.

Gjashtë persona të lënduar nga një aksident në Suharekë

Koha.net - 14.04.2019

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, që ka ndodhur në fshatin Grejkoc të Suharekës. Sipas njoftimit të policisë, rasti ka ndodhur të shtunën, ndërkaq të lënduarit ...

Aksident me të lënduar në Lluzhan

Zeri - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Podujevë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Lluzhan. Në këtë aksident sipas pamjeve të siguruara nga Llapi.info, shihet se janë ...

Dy persona rëndë të lënduar në disa aksidente në Shkup

Botasot - 15.04.2019

Një shofer dhe një bashkudhëtar kanë marrë lëndime të rënda, ndërsa 9 persona tjerë janë lënduar lehtë në 11 nga gjithsej 24 aksidente komunikacioni që janë regjistruar gjatë fundjavës në rajonin e ...

Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 24 aksidente

Botasot - 15.04.2019

20 aksidente janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend. Për fat të mirë asnjë prej tyre nuk ishte me fatalitet. 12 prej aksidenteve ishin pa të lënduar, tetë të tjerë me të lënduar.

Momenti i aksidentit fatal që ndodhi para dy ditëve në Gjakovë (VIDEO)

Zeri - 14.04.2019

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi para dy ditëve në rrugën rajonale Gjakovë-Qafë Morinë, saktësisht në fshatin Korenicë. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një qytetar i Shqipërisë dhe ...

E FUNDIT/ Aksident në Vorë, plagoset rëndë një grua

LajmiFundit - 14.04.2019

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ku dy mjete janë përplasur me njera tjetren. Sipas informacionëeve një nga pasagjeret ka mbetur e lënduar por me plagë të lehta.

Aksident i rëndë në Kosovë, të paktën 6 të plagosur

Java News - 14.04.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy ...

Aksident trafiku në Vushtri, pesë persona të lënduar

Gazeta Express - 15.04.2019

Pesë persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur të dielën në mes dy veturave në fshatin Bequk të Vushtrrisë. Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave, ndërkaq të ...

Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Gazeta Express - 14.04.2019

Një aksident trafiku në mes dy veturave ka ndodhur të shtunën në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere.

38 aksidente brenda një dite në Kosovë

Zeri - 14.04.2019

Në 24 orët e fundit, Policia e Kosovës ka identifikuar 38 aksidente që kanë ndodhur në territorin e Kosovës. Nga këto aksidente, një ishte me fatalitet, 17 me të lënduar dhe 20 aksidente pa të ...

Rritet numri i aksidenteve fatale, për tre muaj e gjysmë 27 të vdekur

Botasot - 14.04.2019

Arton Curri 39 vjeçar u gjet i vdekur mëngjesin e djeshëm në arat e fshatit Vitomiricë të Pejës. Ai dyshohet se u godit nga një veturë, shoferi i së cilës ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Aksident në Lluzhan të Podujevës, ka të lënduar

Botasot - 15.04.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Podujevë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Lluzhan. Në këtë aksident sipas pamjeve të siguruara, shihet se janë përfshirë dy ...

Kosova në 24 orë

Zeri - 15.04.2019

20 aksidente janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend. Për fat të mirë asnjë prej tyre nuk ishte me fatalitet. LEXO EDHE: Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq 12 prej ...

Aksident në Kosovë, janë lënduar gjashtë qytetarë

Portalb - 14.04.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy ...

Aksident i rëndë në Suharekë, gjashtë të lënduar

Albeu.com - 14.04.2019

Një aksident i rwndw kanë rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere. Sipas Policisë, të lënduarit kanë marrë trajtim mjekësor e ...

38 aksidente brenda një dite në Kosovë

Botasot - 14.04.2019

Në 24 orët e fundit, Policia e Kosovës ka identifikuar 38 aksidente që kanë ndodhur në territorin e Kosovës. Nga këto aksidente, një ishte me fatalitet, 17 me të lënduar dhe 20 aksidente pa të ...

Për tre muaj e gjysmë 27 të vdekur në aksidente

Zeri - 14.04.2019

Arton Curri 39 vjeçar u gjet i vdekur mëngjesin e djeshëm në arat e fshatit Vitomiricë të Pejës. Ai dyshohet se u godit nga një veturë, shoferi i së cilës ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 20 aksidente

Lajmi.net - 15.04.2019

Në 24 orët e fundit ndodhën 20 aksidente në Kosovë. 20 aksidente janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend. Për fat të mirë asnjë prej tyre nuk ishte me fatalitet.

Kosovë, në tre muaj 27 të vdekur nga aksidentet

Java News - 14.04.2019

Arton Curri 39 vjeçar u gjet i vdekur mëngjesin e djeshëm në arat e fshatit Vitomiricë të Pejës. Ai dyshohet se u godit nga një veturë, shoferi i së cilës ka ikur nga vendi i ngjarjes.