TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bekë Berisha: Kurti nuk mundet me e çkapë shtetin prej PDK’së, po të ishte e mundur e kishim bërë ne

Gazeta Express - 09.10.2019

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Berisha ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për çkapjen e shtetit ...

Bekë Berisha tregon sa vota i siguroi në zgjedhje

Gazeta Express - 09.10.2019

Bekë Berisha i AAK-së, ka treguar se ka marrë mjaftueshëm vota që i sigurojnë atij ulëse në Kuvend të Kosovës, në legjislaturën e re, raporton Gazeta Express.

Bekë Berisha: Do t’ia nxij jetën Albin Kurtit

Gazeta Express - 08.10.2019

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha, ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij si opozitë, kur Albin Kurti ta krijojë Qeverinë.

Bekë Berisha: Kam me ja nxi jetën Albin Kurtit

Botasot - 08.10.2019

Anëtari i AAK-së, Bekë Berisha ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij kur të krijohet Qeveria e Kosovës. Ai tha në RTK se edhe nëse partia e tij nuk e ndjek ai do të përkujdeset që t;ia ...

Bekë Berisha: VV në pushtet si talibanët, kam pasë qejf me pa Kurtin t’u përballë me situata

Gazeta Express - 08.10.2019

Kandidati për deputet nga AAK, Bekë Berisha, thotë se kanë pritur më shumë vota, derisa rezultati ka qenë befasues dhe i pakëndshëm. Ndërsa ai pret nga Vetëvendosje dhe LDK të krijojnë sa më shpejtë ...

Deklarata qesharake e Bekë Berishës për Vetëvendosjen

Botasot - 08.10.2019

Për rezultatet e zgjedhjeve të së dielës dhe sfidat e qeverisë së ardhshme po diskutohet në RTK. I ftuar është edhe kandidati për deputet nga AAK, Bekë Berisha, i cili tha se kanë pritur më shumë ...

Ish-deputeti i AAK-së: VV kanë arrit me ardhë në pushtet si talibanët

Zeri - 08.10.2019

Kandidati për deputet nga AAK, Bekë Berisha, thotë se kanë pritur më shumë vota, derisa rezultati ka qenë befasues dhe i pakëndshëm. Ndërsa ai pret nga Vetëvendosje dhe LDK të krijojnë sa më shpejtë ...

Bekë Berisha: Kam me ja nxi jetën Albin Kurtit

Zeri - 08.10.2019

Anëtari i AAK-së, Bekë Berisha ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij kur të krijohet Qeveria e Kosovës. Ai tha në RTK se edhe nëse partia e tij nuk e ndjek ai do të përkujdeset që t;ia ...

Bekë Berisha: Kam me ja nxi jetën Albin Kurtit

Tetova Sot - 08.10.2019

Anëtari i AAK-së, Bekë Berisha ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij kur të krijohet Qeveria e Kosovës. Ai tha në RTK se edhe nëse partia e tij nuk e ndjek ai do të përkujdeset që t;ia ...

Bekë Berisha: Do t’ia nxijë jetën Albin Kurtit

Lajmi.net - 08.10.2019

Berisha tha në RTK se edhe nëse partia e tij nuk e ndjek, ai do të përkujdeset që t’ia përmend Kurtit secilin veprim për t’ia kujtuar se nuk është e lehtë të mbahet pozita e kryeministrit.

Bekë Berisha: Unë do të përkujdesëm t’ia nxijë jetën Albin Kurtit në Qeveri

Medial - 08.10.2019

23:06 | 8 Tetor 2019 Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha, ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij si opozitë, kur Albin Kurti ta krijojë Qeverinë.

Bekë Berisha: Kam me ja nxi jetën Albin Kurtit

Ina - 09.10.2019

Anëtari dhe deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij kur të krijohet Qeveria e Kosovës. Ai tha në RTK se edhe nëse partia e tij nuk e ndjek ai do të ...

Kaq vota mori Bekë Berisha i AAK-së: Ky ishte gabimi jonë!

Botasot - 09.10.2019

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Bekë Berisha, ka treguar se ka marrë rreth 13 mijë vota në zgjedhjet e 6 tetorit për deputet. Ai ka thënë se gabimi i AAK-së ishte modestia, por ka ...

Bekë Berisha tregon sa vota i siguroi në zgjedhje

Zeri - 09.10.2019

Bekë Berisha i AAK-së, ka treguar se ka marrë mjaftueshëm vota që i sigurojnë atij ulëse në Kuvend të Kosovës, në legjislaturën e re, raporton Gazeta Express.

Ja sa vota i mori Bekë Berisha !

InfoKosova - 09.10.2019

Bekë Berisha i AAK-së, ka treguar se ka marrë mjaftueshëm vota që i sigurojnë atij ulëse në Kuvend të Kosovës, në legjislaturën e re. Berisha përmes një shkrimi të publikuar në Facebook, ka thënë se ...

Bekë Berisha do të vazhdojë t’i pijë nga 50 kafe në ditë, i siguron mbi 10 mijë vota

Lajmi.net - 09.10.2019

Këtë ai e ka konfirmuar vet përmes një postimi në Facebook, shkruan lajmi.net. Madje Berisha ka marrë plot 13 mijë vota. Postimi i plotë: Rezultati po tregon se më duhet të ju falënderoj rreth 13 ...

'Kurti nuk mundet me e çkapë shtetin prej PDK’së, po të ishte e mundur e kishim bërë ne'

Zeri - 09.10.2019

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Berisha ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për çkapjen e shtetit ...

Bekë Berisha: Kurti nuk mundet me e çkapë shtetin prej PDK-së, po të ishte e mundur e kishim bërë ne

Botasot - 10.10.2019

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Berisha ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për çkapjen e shtetit ...