TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pesë të arrestuar për organizim të paligjshëm të skemave piramidale dhe bixhozit

Koha.net - 08.11.2019

Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku me Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë ...

Bixhoz ilegal, arrestohen 5 persona

Botasot - 08.11.2019

Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të ...

Arrestohen dy persona në Prizren për organizim të paligjshëm bixhozit

Gazeta Express - 08.11.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme ka arrestuar pesë përsona dhe dy nga ta i ka dërguar në mbajtje pas kontrollimit të katër lokaleve në Prizren pas dyshimit për organizim të paligjshëm ...

Prizren/Bixhoz ilegal, arrestohen 5 persona

Top Channel - 08.11.2019

Policia në Prizren ka arrestuar pesë të dyshuar, gjatë ekzekutimit të një urdhërese, në kontrollimin e katër lokaleve në Prizren, që dyshohet se bëhet organizimi i paligjshëm i skemave piramidale të ...

Arrestohen dy persona në Prizren për organizim të paligjshëm të bixhozit

Zeri - 08.11.2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme ka arrestuar pesë përsona pas kontrollimit të katër lokaleve në Prizren pas dyshimit për organizim të paligjshëm të skemave piramidale të bixhozit, ...

Operacion i policisë kundër bastoreve në Prizren, konfiskohet një “mal” provash

Lajmi.net - 08.11.2019

Si rrjedhojë, pesë persona janë arrestuar, teksa janë kontrolluar katër lokale në këtë qytet. Gjatë kontrollimit të lokaleve janë gjetur dhe konfiskuar dëshmi: 3 (tri) kutia me 1561 zhitona të lojës ...

Policia arreston pesë persona në Prizren

Zeri - 08.11.2019

Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë ...

5 të arrestuar në Prizren, merreshin me bixhoz

Medial - 08.11.2019

16:19 | 8 Nëntor 2019 Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës ...

Merreshin me bixhoz, pesë të arrestuar

Albeu.com - 08.11.2019

Sektori i hetimeve rajonale në Prizren, gjatë një aktiviteti të realizuar në rajonin e Prizrenit së bashku më Inspektorët Komunalë dhe në zbatim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prizren kanë ...