TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrau 1 dhe plagosi 3 punonjës të bashkisë, 40 efektivë e arrestojnë

Top Channel - 11.10.2018

40 efektivë policie janë vënë në ndjekje të Kujtim Koxhës duke arrestuar atë në një kohë rekord. Si rezultat i një pune të mirë organizuar Policia e Matit në bashkëpunim me Strukturat e D.V.P.

Vrasja në Mat, ndërron jetë në spital një nga të plagosurit (Emri)

SOT - 11.10.2018

Ka ndërruar jetë punonjësi i dytë i bashkisë së Matit që mbeti i plagosur në ngjarjen në fshatin Shëlli. Mësohet se Erzen Alija ka ndërruar jetë në spital.

Identifikohet autori që eleminoi me bukë në gojë punonjësin e bashkisë

LajmiFundit - 11.10.2018

Pas ngjarjes së ndodhur në fshatin Shëlli, në rrethin e Matit, janë identifikuar zyrtarisht viktimat dhe autori i ngjarjes së rëndë. Policia bën me dije se rreth orës14:00, në fshatin Shëlli, njësia ...

Mbetet i vdekur punojësi i Bashkisë Mat, ky është vendi që shkoi për të hapur një rrugë (FOTO)

SOT - 11.10.2018

Pak më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit, është vrarë me armë zjarri një punonjës të bashkisë dhe palgosur tre të tjerë.Ata kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë.

Po drekonin në lokal, autori hapi zjarr. Emrat e të eleminuarve dhe autorit

LajmiFundit - 11.10.2018

Ngjarja e rëndë në Mat. U raportua fillimisht per dy të vdekur. Por ka vetem një viktime dhe tre të plagosur. Ky ka qenë sqarimi i policisë për ngjarjen e rëndë.

Video/ Tavolina e shtruar në lokal, pellg gjaku. Ja vendi ku ndodhi vrasja në Mat…

Mapo - 11.10.2018

Viktima e ngjarjes në Mat është Mentor Hoxha, ndërsa dy prej të plagosurve janë Xen Aliaj dhe Astrit Hani. Punonjësit e bashkisë së Matit kishin shkuar për të hapur një rrugë në fshatin Shelli.

Tragjedia në Mat/ Identifikohet autori, policia në kërkim

SOT - 11.10.2018

Pak minuta pas ngjarjes së rëndë në fshatin Shelli të Matit ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë policia ka identifikuar autorin e krimi.

Dalin fotot, ja rruga në Shëlli të Matit, ku po punonin punonjësit e bashkisë që u qëlluan me plumba

Mapo - 11.10.2018

Në fshatin Shëlli, ku po rikonstruktohet rruga, dy punonjës të bashkisë së Matit kanë gjetur vdekjen sot nga plumbat e shkrehura mbi ta nga një person ende i paidentifikuar.

Video: Dy të plagosurit e Burrelit nisen me helikopter drejt Tiranës

ABC News - 11.10.2018

Tvklan.al sjell pamjet nga spitali i Burrelit, ku dy prej të plagosurve po transportohen drejt stadiumit të qytetit, për t’u sjellë më pas në Spitalin e Traumës në Tiranë me helikopter.

Ky është vendi për të cilin u vranë dy punonjësit e bashkisë Mat (FOTO)

SOT - 11.10.2018

Pak më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit janë vrarë me armë zjarri dy punonjës të bashkisë, të cilët kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë.

Ngjarje e rëndë në Mat, një i vdekur e tre të plagosur

Top Channel - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, ku një person është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli në Macukull.

Vriten dy punonjës bashkie në Mat

Ina - 11.10.2018

Dy persona raportohet se janë vrarë me armë zjarri në Mat. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:00 në fshatin Shëlli dhe sipas informacioneve paraprake dy viktimat janë punonjës të bashkisë së ...

Shkuan të hapnin rrugën, vritet dy punonjës të bashkisë Mat

Java News - 11.10.2018

Fshati Shëlli, Burrel Dy të vrarë dhe dy të plagosur është bilanci i një konflikti në fshatin Shëlli në njësinë administrative Lis të Matit. Sipas të informacioneve paraprake ngjarja është ...

Zyrtare/ dy pa jetë, punonjës të Bashkisë në Mat. Emrat

LajmiFundit - 11.10.2018

Dy persona kanë vdekur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri në Mat. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli, ndërsa viktimat janë punonjës të bashkisë së Matit të cilët kishin shkuar ...

Mat, dy të plagosur, punonjës të bashkisë. Emrat

LajmiFundit - 11.10.2018

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka 2 të plagosur. Ata janë shoferët e Bashksië Mat, Kujtim Hoxha dhe Erzen Aliaj, për të cilin burimet shtojnë se është në një ...

Shkuan për të hapur një rrugë, ndodh tragjedia në Mat/ Ndërron jetë punonjësi i bashkisë

SOT - 11.10.2018

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në fshatin Shëlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri ka mbetur i vdekur një punonjës i bashkisë dhe dy të tjerë të ...

Vriten me armë zjarri dy punonjës të bashkisë Mat

Koha.net - 11.10.2018

Dy punonjës Bashkie raportohet të kenë vdekur gjatë të shtënave ne armë zjarri në fshatin Shëlli të Matit. Sipas të dhënave thuhet se bëhet fjalë për punonjës të bashkisë Mat, të cilët kishin shkuar ...

Zbardhen detajet në Mat/ 1 i vdekur dhe 2 të plagosur, viktimat e të shtënave punonjës të Bashkisë

SOT - 11.10.2018

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar para pak minutash në fshatin Shëlli në Mat, ndërsa fillimisht u raportua se ka 2 persona të plagosur, një prej të cilëve ka ndërruar jetë rrugës për në ...

Luftë në Mat, një pa jetë, dhe një i plagosur, punonjës të bashkisë

LajmiFundit - 11.10.2018

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka një viktime dhe 1 të plagosur Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat dhe ka ndodhur gjatë mesditës së sotme në njesinë administrative ...

Shkojnë të ndërtojnë rrugën, mbetet i vrarë punonjësi i bashkisë, Mat. Plagosen dy të tjerë

Mapo - 11.10.2018

Dy persona kanë vdekur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri në Mat. Viktimat janë punonjës të bashkisë së Matit, të cilët kishin shkuar për të hapur një rrugë.

Luftë në Mat, dyshohet një i pa jetë e dy të plagosur

LajmiFundit - 11.10.2018

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka një viktime dhe 2 të plagosur Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat Ende të paqarta ...

Detaji rrëqethës/ Punonjësit e Bashkisë u vranë me bukë në gojë

Java News - 11.10.2018

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga një vrasje e dyfsihtë që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli u qëlluan nga ...

Masakër në Burrel, breshëri armësh drejt punonjësve të Bashkisë

Mapo - 11.10.2018

3 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që janë regjistruar mesditën e kësaj të enjte në një fshat të Burrelit. Raportimet flasin se një nga të plagosurit ka ndërruar ...

Të shtëna me armë në Mat, plagosen 2 punonjës të bashkisë

Botasot - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, aty ku raportohet për disa të shtëna me armë zjarri. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Shlli të Matit.

Ngjarje e rëndë në Mat: Dyshohet për një të vrarë dhe dy të plagosur

Mapo - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë u shënua në fshatin Shëlli të Matit. Mendohet se një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur. Ngjarja është regjistruar pak momente më parë, ndërsa ende nuk ...

Të shtëna me armë zjarri në Mat

ABC News - 11.10.2018

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në fshatin Shëlli të Matit. Praparakisht dyshohet për dy të plagosur. Policia është duke shkuar në vendin e ngjarjes.

Të shtëna me armë në Mat, vriten 2 punonjës të bashkisë

Gazeta Express - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, aty ku raportohet për disa të shtëna me armë ...

Shkuan të hapnin rrugën, qëllohen për vdekje dy punonjësit e Bashkisë Mat

Java News - 11.10.2018

Fshati Shëlli, Burrel Dy persona ka mbetur të vdekur pasi janë qëlluar me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Ky është raportimi i fundit që vjen ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin ...

Qëllohen me armë punonjësit e Bashkisë, një i vdekur dhe dy të plagosur në Mat

Java News - 11.10.2018

Fshati Shëlli, Burrel Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Përplasja me armë raportohet se ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit.

Përplasje me armë në Mat, dyshohet për dy të plagosur

Java News - 11.10.2018

Dy persona dyshohet se janë plagosur me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Përplasja me armë raportohet se ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit. Policia po shkon drejt vendngjarjes.

Vrasja në Mat/ Kapet në kohë rekord autori nga 40 forca policie, por viktimat fatkeqësisht janë dy

Mapo - 11.10.2018

Kapet në kohë rekord nga Policia autori i ngjarjes në fshatin Shëlli të Matit, Kujtim Koxha, i cili pas një sherri banal la të vrarë dy punonjës të bashkisë që po ndëronin një rrugë, si dhe plagosi ...

Të shtëna në Mat, vritet punonjësi i bashkisë

ABC News - 11.10.2018

Një punonjës i bashkisë është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur gjatë një sulmi me armë zjarri, saktësoi Policia e Shtetit e cila më herët kishte njoftuar për dy të vrarë.

Një ‘lajm i mirë’ brenda tragjedisë në Mat, ka vetëm një viktimë! Identifikohet autori, policia i vihet pas…

Mapo - 11.10.2018

Pak minuta pas ngjarjes së rëndë në fshatin Shelli të Matit, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë, policia ka identifikuar autorin e krimit.

Sherri në Mat, dalin emrat e të plagosurve dhe i viktimës

SOT - 11.10.2018

Një person humbi jetën dhe tre të tjerë mbetën në plagosur mesditën e kësaj të enjteje në fshatin Shëlli të Matit.Viktima është punonjësi i Bashkisë, Mentor Hoxha dhe është rreth 36-vjeç.

Nisen me helikopter drejt Tiranës dy të plagosurit e Matit (Video)

SOT - 11.10.2018

Nga spitali i Burrelit dy prej të plagosurve po transportohen drejt stadiumit të qytetit, për t’u sjellë më pas në Spitalin e Traumës në Tiranë me helikopter.Të paktën një person humbi jetën dhe tre ...

Ngjarje e rëndë në Mat të Shqipërisë, një i vdekur e dy të plagosur

Portalb - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat të Shqipërisë, ku një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli ...

Luftë në Mat, dyshohet një i vdekur e dy të plagosur

Botasot - 11.10.2018

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshoehte se ka një viktime dhe 2 të plagosur Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat Ende të paqarta rethanat Vijon….

Vrasje e dyfishtë që tronditi Matin/ Punonjësit e Bashkisë u qëlluan me bukë në gojë

SOT - 11.10.2018

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga një vrasje e dyfsihtë që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli u qëlluan nga ...

E rëndë në Mat/ Plas arma, 1 i vdekur dhe 2 persona të plagosur

SOT - 11.10.2018

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në fshatin Shlli të Matit. Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të plagosur dy persona.

Vritet me armë punonjësi i Bashkisë, dy të tjerë të plagosur

Durres Lajm - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëlli të Matit, pak çaste më parë ku dyshohet se një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

DETAJET/ Ekzekutohen me kallashnikov dy punonjës të Bashkisë Mat: Do hapnin një rrugë në fshatin Shëlli

Gazeta Tema - 11.10.2018

Dy persona ka mbetur të vdekur pasi janë qëlluar me armë zjarri mesditën e së enjtes në Mat. Ky është raportimi i fundit që vjen ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëlli.

Vrasja në Mat me 1 të vrarë dhe 3 të plagosur/ Kapet autori (Emri)

SOT - 11.10.2018

Policia ka ndaluar autorin e ngjarjes në fshatin Shëlli të Matit ku u vra një person dhe u plagosën tre të tjerë. Pas një orë ndjekje Policia kap e prangos autorin e ngjarjes.

Kapet autori i ngjarjes në Shëlli

Top Channel - 11.10.2018

Policia njoftoi se arrestoi autorin e ngjarjes në fshatin Shëlli të Matit, ku humbi jetën një person dhe tre të tjerë u plagosën Sipas njoftimit zyrtar, rreth orës 14:00, Policia e Komisariatit Mat u ...

Ngjarje e rëndë në Mat, një i vdekur e dy të plagosur

Tetova Sot - 11.10.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat të Shqipërisë, ku një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur. Disa punëtorë të Bashkisë së Matit u qëlluan duke punuar në një rrugë në fshatin Shëlli ...

Detajet e krimit në Mat/ ‘Sapo ishin ulur të hanin drekn’, pse u qëlluan punonjësit e Bashkisë me ‘bukë në gojë’…

Mapo - 11.10.2018

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga një vrasje e dyfsihtë që tronditi Matin mesditën e sotme. Dy punonjës të Bashkisë që shkuan për të hapur një rrugë kalimi në fshatin Shëlli u qëlluan nga ...

Masakra në Mat, kapet autori që vrau dy punonjësit e bashkisë

Java News - 11.10.2018

Tavolina ku po drekonin viktimat Policia ka arrestuar autorin e ngjarjes në fshatin Shëlli të Matit, ku u vranë dy persona dhe dy të tjerë u plagosën. Ne pranga ka rene 51-vjecari Kujtim Koxha.

"Pas debatit autori u largua dhe u kthye me automatik"/ Ja detajet si ndodhi vrasja në Mat

SOT - 11.10.2018

Autori është konfliktuar me punonjësit e Bashkisë së Matit, më pas është larguar dhe është kthyer me automatik duke qëlluar mbi ta. Kjo është fabula e sulmit me armë që ndodhur sot në fshatin Shelli ...

Tragjedia në Mat/ Policia jep detajet

SOT - 11.10.2018

Policia jep informacion zyrtar për ngjarjen me 1 të vdekur e 3 të plagosur në Mat. Viktima është Mentor Hoxha punonjës bashkie, ndërsa raportohet se 3 të plagosurit janë Arstrit Hani Erzen Aliaj, ...

Detaji rrëqethës/ Punonjësit e Bashkisë u qëlluan me bukë në gojë

Java News - 11.10.2018

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi Matin mesditën e sotme, ku mbeti i vrarë një punonjës bashkie dhe u plagosen tre të tjerë. Ata shkuan për të hapur një rrugë kalimi në ...