TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

NBA/Fitojnë kryesuesit, Paul George e Russell Westbrook spikatin me “triple-double”

SuperSport - 12.02.2019

Mbrëmje e pasur me ndeshje në kampionatin me të fortë të basketbollit në planet, në NBA, ku skuadrat kryesuese vazhdojnë të diktojnë garën. Kështu, Milwaukee Bukcs, pas humbjes me Orlando Magic, ...

Westbrook thyen rekordin 50-vjeçar të Chamberlainit

Telegrafi - 12.02.2019

Në natën ndërmjet të hënës dhe të martës, u luajtën nëntë ndeshje të ligës NBA. Russell Westbrook i Oklahoma City Thunder theu edhe një rekord personal dhe të NBA-s, i cili ishte më se 50 vjet i ...

​NBA: Raptors dhe Rockets vazhdojnë me fitore, pësojnë Pacers dhe Heat

Ina - 12.02.2019

Mbrëmje e pasur me ndeshje në kampionatin me të fortë të basketbollit në planet, në NBA, ku skuadrat kryesuese vazhdojnë të diktojnë garën. Kështu, Milwaukee Bukcs, pas humbjes me Orlando Magic, ...

Westbrook thyen rekordin 50-vjeçar të Chamberlainit

Almakos - 12.02.2019

Në natën ndërmjet të hënës dhe të martës, u luajtën nëntë ndeshje të ligës NBA. Russell Westbrook i Oklahoma City Thunder theu edhe një rekord personal dhe të NBA-s, i cili ishte më se 50 vjet i ...

NBA/Fitojnë kryesuesit, Paul George e Russell Westbrook spikatin me “triple-double”

Lajm - 12.02.2019

Mbrëmje e pasur me ndeshje në kampionatin me të fortë të basketbollit në planet, në NBA, ku skuadrat kryesuese vazhdojnë të diktojnë garën. Kështu, Milwaukee Bukcs, pas humbjes me Orlando Magic, ...