TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua e “kall” me kunata në ditëlindjen e Bella Hadid

Gazeta Express - 10.10.2019

Bella Hadid është “çika që ka ditëlindjen sonte” kurse ajo para se të bëj partyn është parë me motrën Gigi, nënën Yolanda dhe shoqet e saj VIP, e ku është Dua Lipa e cila është edhe e dashura e ...

Dua Lipa shëtit me kunata rrugëve të Nju Jorkut

Botasot - 10.10.2019

Dua Lipa ka raporte shumë të mira me motrat e të dashurit të ri. Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork.

Dua Lipa shijon një ditë në New York me kunatat e saj, Bella dhe Gigi Hadid

Telegrafi - 10.10.2019

Të gjitha dukeshin të mrekullueshme. Supermodelja Bella Hadid feston ditëlindjen e 23-të, dhe këtë ditë të rëndësishme ajo e ka kaluar me familjen dhe miqtë në qytetin e New York-ut.

Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje

Gazeta Express - 10.10.2019

Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Anwar Hadid kavalier, bëri gjestin më të ëmbël në publik për Dua Lipën! (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.10.2019

Tashmë prej disa muajsh, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po shijon romancën e saj të re me vëllain me motrave Hadid, Anwar-in. Ata janë bërë thuajse të pandashëm nga njëri-tjetri dhe ...

Dua Lipa ndjen ftohtë në New York, Anwar Hadid i huazoi pallton e tij ndërsa shkuan së bashku në ditëlindjen e Bellas

Telegrafi - 10.10.2019

Anwar Hadid po e shijon në maksimum lidhjen e tij me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Modeli 20 vjeçar dhe e dashura e tij, Dua Lipa, 24 vjeçe, shijuan së bashku një ditë jashtë në New York, kur ...

Në festën private të ditëlindjes, Bella Hadid fton edhe kunatën Dua Lipa (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.10.2019

Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka ...

Bella Hadid i ‘braktis’ të gjithë, feston 23-vjetorin me familjen dhe këngëtaren e njohur shqiptare

Botasot - 10.10.2019

Bella Hadid ka festuar ditën e sotme 23-vjetorin e saj pranë njerëzve më të dashur. Modelja është fotografuar në qytetin e New York së bashku me motrën, Gigi Hadid, por dhe mamanë, Yolanda Hadid.

Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria

Botasot - 09.10.2019

Bella Hadid sot feston ditëlindjen. Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë. Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat ...

Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Botasot - 08.10.2019

Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e ...

Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Tetova Sot - 09.10.2019

Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e ...

Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria

Flaka - 09.10.2019

Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat janë ato të familjes së saj.

Bella Hadid i ‘braktis’ të gjithë, feston 23-vjetorin me familjen dhe këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Bella Hadid ka festuar ditën e sotme 23-vjetorin e saj pranë njerëzve më të dashur. Modelja është fotografuar në qytetin e New York së bashku me motrën, Gigi Hadid, por dhe mamanë, Yolanda Hadid.

Kunata e saj feston ditëlindjen a ishte e ftuar Dua Lipa?

InfoKosova - 10.10.2019

Bella Hadid ka pasur ditëlindjen dhe nuk ka munguar as kunata e saj shqiptare Dua Lipa. Dua është e dashuruar marrëzisht në Anwar Hadid vëllain e Gigi e Bella Hadid.

Kendall Jenner puth në buzë shoqen e ngushtë për ditëlindje

Zeri - 10.10.2019

Bella Hadid sot feston ditëlindjen e 23-të. Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Dua Lipa shëtit me kunata rrugëve të Nju Jorkut

Lajmi.net - 10.10.2019

Bella Hadid dje festoi ditëlindjen, me këtë rast, ajo festoi pranë më të dashurve të saj në Nju Jork, shkruan lajmi.net. Në mesin e familjarëve të Bellës nuk ka munguar Dua Lipa, e cila është në ...

Dua Lipa e pranishme në festën private të ditëlindjes së Bella Hadid

Flaka - 10.10.2019

Ditën e djeshme, modelja e famshme botërore, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes. Të pafundme kanë qenë urimet për të në rrjete sociale, mirëpo këtë ditë të veçantë, modelja ka ...

Dua e “kall” me kunata në ditëlindjen e Bella Hadid (FOTO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Bella Hadid është “çika që ka ditëlindjen sonte” kurse ajo para se të bëj partyn është parë me motrën Gigi, nënën Yolanda dhe shoqet e saj VIP, e ku është Dua Lipa e cila është edhe e dashura e ...