TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U shfaq seksi në rozë, ky është çmimi i fustanit të Nora Istrefit

Lajmi.net - 12.02.2019

Është njëra nga mamatë më seksi të estradës por edhe me shumë stil. Nora Istrefi, është këngëtarja e cila mahnit me format trupore edhe pse tashmë është nënë e një vajze, shkruan lajmi.net.

Nora tregon këmbët seksi

Gazeta Express - 12.02.2019

Nëse na mungon me këngë të reja nuk mungon me foto të ...

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

Telegrafi - 12.02.2019

Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të ...

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

Botasot - 12.02.2019

Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të ...

Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër

Lajmi.net - 12.02.2019

Nora Istrefi i ka realizuar disa foto të reja në të cilat i ka treguar këmbët. Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media ...

Nora Istrefin s’e kemi parë asnjëherë në këtë stil

Lajmi.net - 12.02.2019

Nora Istrefi është shfaqur krejt ndryshe në fotografinë e fundit. Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nora si asnjëherë më parë, duket si një adoleshente në foton më të fundit

Gazeta Express - 12.02.2019

​Këngëtarja Nora Istrefi shumë ndryshe duket në fotografinë e ...

Revoltohet këngëtarja e njohur shqiptare: Burg të përjetshëm për pedofilët

Gazeta Tema - 11.02.2019

Nora Istrefi ka reaguar për rastin e fundit të ndodhur në Drenas, ku një polic ka përdhunuar një 16-vjeçare të cilën e ka lënë shtatzënë dhe më pas e ka detyruar të abortojë.

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

Almakos - 12.02.2019

Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të ...

Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër

Zeri - 12.02.2019

Nora Istrefi i ka realizuar disa foto të reja në të cilat i ka treguar këmbët. Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media ...

Nora Istrefin s’e kemi parë asnjëherë në këtë stil

Lajm - 12.02.2019

Nora Istrefi është shfaqur krejt ndryshe në fotografinë e fundit. Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nora Istrefi: Burgim të përjetshëm për pedofilët!

Java News - 11.02.2019

Nora Istrefi ka reaguar për rastin e fundit të ndodhur në Drenas, ku një polic ka përdhunuar një 16-vjeçare të cilën e ka lënë shtatzënë dhe më pas e ka detyruar të abortojë.

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

Tetova Sot - 12.02.2019

Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të ...