TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rihanna, look transparent në Coachella Festival, tregon gjoksin në një foto në Instagram

BalkanWeb - 16.04.2018

Rihanna është shfaqur me një veshje trasparente në një foto të publikuar në Instagram. Me çizme të gjata deri lart në kofshë dhe gjoksin që i shfaqet poshtë veshjes trasparente, Riri ka provokuar ...

“Coachella” bën bashkë Eminem dhe 50 Cent

Zhurnal - 16.04.2018

“Coachella” bën bashkë Eminem dhe 50 Cent Në Indio të Kalifornisë nga 13 prilli ka nisur Festivali i Artit dhe Muzikës i njohur si ‘Coachella’. Edhe këtë vit në këtë event po marrin pjesë yjet më në ...

Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

Zhurnal - 16.04.2018

Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net.

“Coachella” bën bashkë Bebe Rexhën dhe Eminem

Lajmi.net - 16.04.2018

Ngjarja më e përfolur në botën shoubizit ditët e fundit është festivali "Coachella". Në këtë ngjarje po marrin pjesë emrat më të njohur të muzikës nga mbarë bota, shkruan lajmi.net.

Motrat Ora vishen njësoj në festival

Lajmi.net - 16.04.2018

Rita Ora shoqërohet nga motra e saj, Elena në çdo vend që shkon. Së fundi, Rita ka qenë pjesë e festivalit të njohur që mbahet çdo vit në Los Angeles, “Coachella”, shkruan lajmi.net.

Leonardo DiCaprio momente intime me të dashurën në “Coachella”

Lajmi.net - 16.04.2018

Leonardo DiCaprio dukej shumë komod me të dashurën e tij, Camila Morrone në "Coachella" pasi po ushqehej në një rostiçeri. 43 vjeçari, fitues i “Oscars” ishte zhytur në atmosferën e festivalit, i ...

Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

Lajmi.net - 16.04.2018

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali i famshëm "Coachella". Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net.

Rita “djeg” rrjetin, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini

Lajmi.net - 16.04.2018

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën. Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne ...

Beyonce ndiqet nga fati i keq, incidentet me veshjen ia ‘shkatërruan’ performancën e saj (FOTO)

Tetova Sot - 15.04.2018

Beyonce është një ndër ato këngëtare që di ta pushtojë më së miri skenën. Përveç zërit potent, ajo ka dhe një aftësi të jashtëzakonshme për të dhuruar spektakël me performancat e saj.

Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Telegrafi - 15.04.2018

Beyonce Knowles të shtunën mbrëma ka mbajtur një spektakël dyorësh në Festivalin prestigjioz, Coachella, i cili është hapur zyrtarisht nga 13 prilli. Kulmi i mbrëmjes ishte kur divës amerikane në ...

Rita “djeg” rrjetin, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini

Ina - 16.04.2018

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën. Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne ...

Beyonce kthen Destiny’s Child në Coachella

Koha.net - 15.04.2018

Destiny’s Child kanë bërë një performancë të jashtëzakonshme në Coachella. Këngëtarja e njohur Beyonce, ka kthyer për një natë Kelly Rowland dhe Michelle Williams, dhe të tria morën vëmendjen në ...

Beyonce kthen Destiny’s Child në Coachella

Gazeta Express - 15.04.2018

Destiny’s Child kanë bërë një performancë të jashtëzakonshme në ...

Rihanna kthehet në vitet ’60

Mapo - 15.04.2018

Rihanna vendosi që në festivalin e përvitshëm muzikor të Coachella-s të paraqitet me një veshje të bardhë të stilit të viteve ’60 që i tregonte gjoksin.

“For You” në mesin e këngëve më të suksesshme të Rita Orës

Lajmi.net - 15.04.2018

Rita Ora është këngëtarja kosovare që ka arritur famë ndërkombëtare. Rita është shumë aktive me projekte muzikore, të cilat rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan lajmi.net.

FOTOT: Reperja e famshme tregon asetet

Gazeta Tema - 15.04.2018

Iggy Azalea tërhoqi vëmendjen në festivalin muzikor të Coachella-s me veshjen e saj që i tregonte pjesën e poshtme të gjoksit. Reperja 27-vjeçare tregoi format me veshjen shumë të ngushtë.

Veshjet më të bukura në ditët e para në Coachella 2018

Koha.net - 15.04.2018

“2018 Coachella Valley Music and Arts Festival”, ka nisur përsëri. Këtë vit, nisi me datë 13 prill dhe do të zgjasë deri më 22 prill. Festivali i muzikës pritet të mbahet në Empire Polo Club, Indio, ...

Beyonce e “djeg” në ribashkimin e Destiny’s Child

Mapo - 15.04.2018

Vitin e kaluar nuk mori pjesë në festivalin muzikor të Coachella pasi ishte shtatzënë me binjakë, por këtë vit Beyonce dha një shfaqje të mrekullueshme, së bashku me Michelle Williams dhe Kelly ...

Rita Ora shkëlqen në Kaliforni

Koha.net - 14.04.2018

Rita Ora tërhoqi të gjithë vëmendjen në Coachella Valley Music në Kaliforni të premten në mbrëmje me një përformance të shkëlqyer. Ndër të tjera këngëtarja 27-vjeçare tregoi më së miri edhe format ...

Rita Ora shkëlqen në Kaliforni

Gazeta Express - 14.04.2018

Rita Ora tërhoqi të gjithë vëmendjen në Coachella Valley Music në Kaliforni të premten në mbrëmje me një përformance të shkëlqyer. Ndër të tjera këngëtarja 27-vjeçare tregoi më së miri edhe format ...

Rita Ora e zjarrtë në performancën në Coachella

Tetova Sot - 14.04.2018

Rita Ora ka kënduar kësisoj krahas Kygo në Festivalin Coachella Rita Ora ka qenë pjesë e skenës kryesore bashkë me artistët e mëdhenj në Coachella Festival, festival ky që ka nisur këto ditë dhe po ...

Rihanna kthehet në vitet e ’60-ta

Koha.net - 15.04.2018

Rihanna vendosi që në festivalin e përvitshëm muzikor të Coachella-s të paraqitet me një veshje të bardhë të stilit të viteve ’60 që i tregonte gjoksin.

Iggy “ngre temperaturat” në Coachella

Mapo - 15.04.2018

Iggy Azalea tërhoqi vëmendjen në festivalin muzikor të Coachella-s me veshjen e saj që i tregonte pjesën e poshtme të gjoksit. Reperja 27-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Amethyst Amelia ...

Iggy ‘ngre temperaturat’ në Coachella (FOTO)

Tetova Sot - 15.04.2018

Iggy Azalea tërhoqi vëmendjen në festivalin muzikor të Coachella-s me veshjen e saj që i tregonte pjesën e poshtme të gjoksit. Reperja 27-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Amethyst Amelia ...

FOTO/ Iggy ‘ngre temperaturat’ në Coachella

LajmiFundit - 16.04.2018

Iggy Azalea tërhoqi vëmendjen në festivalin muzikor të Coachella-s me veshjen e saj që i tregonte pjesën e poshtme të gjoksit. Reperja 27-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Amethyst Amelia ...