TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modelja sozi e Nora Istrefit: Kam qenë dhe në koncertin e Robert Berishës (Foto)

BalkanWeb - 13.02.2018

TIRANE – Nicol Spaho është një emër i ri, por jo i panjohur në fushën e modelingut. Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Miss Europe dhe renditjes në Top 10, për Nicol u hapën shumë dyer, oferta nga ...

Ky është komenti i Nora Istrefit për këngët e Elvana Gjatës (FOTO)

Ina - 13.02.2018

Ka pak ditë që Elvana Gjata ka lansuar albumin e saj më të ri, “3”, shkruan GazetaBlic. Album ky i cili përbëhet nga gjashtë këngë në version akustik.

Binjakja e Nora Istrefit tregon si refuzoi shumën e majme të Dolce & Gabbana

Gazeta Express - 13.02.2018

Jeta mes Shkupit dhe Tiranës nuk e ka lënë Nicol Spahon pa vëmendjen e kësaj të fundit, ...

E ngatërrojnë shpesh! Kjo është vajza identike me Nora Istrefin

Lajmi.net - 13.02.2018

Po Roberti do i ngatërronte vallë? Nicol Spaho është një emër i ri, por jo i panjohur në fushën e modelingut. Pas përfaqësimit të Shqipërisë në Miss Europe dhe renditjes në Top 10, për Nicol u hapën ...

Nora Istrefi me poza provokuese nga shtrati!

Ina - 12.02.2018

Konsiderohet të jetë ndër këngëtaret më seksi të skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic. Kush tjetër mund të jetë përveç Nora Istrefit, e cila edhe pse është bërë nënë vazhdon të mbajë në formë ...

Mëngjes i vonshëm për Nora Istrefin shfaqet nga shtrati me pozë provokuese!

Zhurnal - 12.02.2018

Mëngjes i vonshëm për Nora Istrefin shfaqet nga shtrati me pozë provokuese! Nora Istrefi ditën e sotme duket se e ka nisur pak sa me vonesë, shkruan “Kosovarja”.

Një mëngjes si ky! Nora Istrefi publikon foto nga shtrati

Lajmi.net - 11.02.2018

Këngëtarja Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga mëngjesi i sotëm. ”Një mëngjes si ky” shkruan përkrah fotografisë ku këngëtarja e njohur shfaqet e veshur veç me një mantil banjoje, ...

Nora pozon me robdeshambër mbi krevat

Telegrafi - 11.02.2018

Nora Istrefi numëron mbi 668 mijë ndjekës në Instagram, ku krahas njoftimeve për projektet e reja apo koncertet, publikon edhe fotografi nga përditshmëria e saj.

Nora pozon me robdeshambër mbi krevat

Almakos - 11.02.2018

Nora Istrefi numëron mbi 668 mijë ndjekës në Instagram, ku krahas njoftimeve për projektet e reja apo koncertet, publikon edhe fotografi nga përditshmëria e saj.