TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Diego Costa drejt rikthimit në Premier Ligë

Koha.net - 12.07.2019

Sulmuesi i Diego Costa mund të kthehet në Premier League të Anglisë, ka raportuar të enjten “The Sun”. Është vet lojtari që ka kërkuar largimin nga Atletico Madrid dhe siç raporton tabloidi anglez, ...

Diego Costa i hapur për kalimin te Evertoni

Telegrafi - 11.07.2019

Diego Costa është i gatshëm të bëjë një kthim në Ligën Premier, por kësaj radhe me skuadrën e Evertonit. Evertoni është duke kërkuar një goditje të madhe në tregun e transferimeve dhe kanë ...

Costa mund të kthehet në Premier League

Koha.net - 11.07.2019

Sulmuesi i Përfaqësueses së Spanjës, Diego Costa mund të kthehet në Premier League gjatë kësaj vere, pasi interesim për të ka treguar ekipi i Evertonit.

Diego Costa drejt rikthimit në Premier Ligë

Botasot - 12.07.2019

Sulmuesi i Diego Costa mund të kthehet në Premier League të Anglisë, ka raportuar të enjten “The Sun”. Është vet lojtari që ka kërkuar largimin nga Atletico Madrid dhe siç raporton tabloidi anglez, ...

Diego Costa arrin marrëveshje personale me Wolves

Telegrafi - 10.07.2019

Diego Costa është shumë afër që të largohet nga Atletico Madridi në këtë afat kalimtar, derisa pritet rikthimi i tij në Ligën Premier. Sulmuesi braziliano-spanjoll qëndroi te Chelsea për tri sezone, ...