TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përmirësohet gjendja e trajnerit që pësoi sulm në zemër gjatë ndeshjes

Koha.net - 22.07.2019

Trajneri i Dinamo Bukureshtit, Eugen Neagoe, ka pësuar sulm në zemër gjatë një ndeshjeje të klubit të tij kundër Universitatea Craiovas në ligën e Rumanisë të dielën, por më vonë gjendja e tij është ...

Trajneri i mbijeton atakut të zemrës në fushë

ABC News - 22.07.2019

Një tragjedi futbolli u shmang në Rumani. Trajneri i Dinamos së Bukureshtit u godit nga infarkti gjatë një ndeshjeje të kampionatit, por për fat mbijetoi në spital.

Frikë në Rumani/ Trajneri atak kardiak në ndeshje

Top Channel - 22.07.2019

Futbolli rumun jeton momente paniku gjatë ndeshjes mes Dinamos së Bukureshtit dhe Kraiovës. Në minutën e 25, trajneri i skuadrës së Dinamos së Bukureshtit, Eugen Neagoe, 52 vjec në mënyrë të papritur ...

Trajneri pëson sulm në zemër gjatë ndeshjes, pas këndelljes pyet: Cili është rezultati i ndeshjes?

Zeri - 22.07.2019

Trajneri i Dinamo Bukureshtit, Eugen Neagoe, pësoi sulm në zemër derisa po qëndronte në stol në humbjen e skuadrës së tij ndaj Craiovas të dielën. Ishte minuta e 25-të e ndeshjes kur nga bankina e ...

Trajneri pëson sulm në zemër në stol, zgjohet dhe pyet: “Cili është rezultati i lojës?”

Gazeta Express - 22.07.2019

Trajneri i Dinamo Bukureshtit, Eugen Neagoe, pësoi sulm në zemër derisa po qëndronte në bankë në humbjen e skuadrës së tij ndaj Craiova të dielën, por gjëja e parë që ai e kishte thënë pasi ishte ...

Tmerr në Rumani: Trajnerit i bie infrakt gjatë ndeshjes (VIDEO)

Albeu.com - 22.07.2019

Dinamo e Bukureshtit është në ankth për trajnerin e vet Eugen Nagoe, i cili pësoi një infarkt gjatë ndeshjes kundër Universitatea Craiova, në National Arena.

Pësoi infarkt gjatë ndeshjes, fjalët e para të trajnerit në spital: Sa është rezultati?

Lajmi.net - 22.07.2019

Trajneri i Dinamos Eugen Neagoe pësoi atak kardiak në minutën e 25’ dhe ndërhyrja e stafit mjekësor ishte e shpejtë, për ta dërguar më pas me ambulancë në spital.

Pëson atak kardiak në pankinë, por trajneri i skuadrës rumune i shpëton vdekjes

SuperSport - 22.07.2019

Momente paniku ne sfidën e javës së dytë të kampionatit rumun mes Dinamos së Bukureshtit dhe Universitateas së Craiovas, e zhvilluar në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit të Rumanisë.

Presion i madh nga tifozët, trajneri pëson atak kardiak

Gazeta Tema - 22.07.2019

Gjestet karshi arbitrit, ambulanca në fushë dhe disa futbollistë në lot e të tjerë duke u lutur… Dinamo Bukuresht-Craiova, kampionati rumun, u ndërpre pas 25 minutash (ndeshja do të rifillonte më ...

Pamje drithëruese: Trajneri pëson infarkt në fushë

Lajmi.net - 21.07.2019

Trajneri i Dinamos Eugen Neagoe pësoi atak kardiak në minutën e 25’ dhe ndërhyrja e stafit mjekësor ishte e shpejtë, për ta dërguar më pas me ambulancë në spital.

Lajmi i fundit: Trajneri në Rumani pëson infarkt në fushë

Gazeta Express - 21.07.2019

Ndeshja në kuadër të kampionatit rumun mes Dinamo Bukureshtit dhe Universitatea të Kraiovës është ndërprerë pasi që trajneri i Dinamos ka pësuar infarkt.

Dramë në stadium, trajneri pëson sulm në zemër gjatë ndeshjes

Zeri - 21.07.2019

Dinamo e Bukureshtit është i shokuar për trajnerin Eugen Nagoe, i cili pësoi sulm në zemër gjatë ndeshjes kundër Universitatea Craiova. Ishte minuta e 25-të e ndeshjes kur nga pankina e Dinamos erdhi ...

Pëson atak kardiak në pankinë, por trajneri i skuadrës rumune i shpëton vdekjes

Durres Lajm - 22.07.2019

Momente paniku ne sfidën e javës së dytë të kampionatit rumun mes Dinamos së Bukureshtit dhe Universitateas së Craiovas, e zhvilluar në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit të Rumanisë.