TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Koçi-Bashës: Ish-bashkitë e djathta, asnjë lek për të prekurit nga tërmeti në Korçë

Medial - 12.07.2019

BTIRANË, 12 korrik /MEDIAL – I. Vata/ – Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka denoncuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe ish-bashkitë e djathta se nuk kanë bërë asgjë për të mirën e ...

Zv/ministri i Mbrojtjes denoncon Bashën dhe ish-bashkitë e djathta: Asnjë lek për tërmetin në Korçë

SOT - 12.07.2019

Zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka denoncuar kryedemokratin Lulzim Basha dhe ish-bashkitë e djathtë se nuk kanë bërë asgjë për të mirën e qytetarëve.

Petro Koçi: Opozita dështoi në synimet e saj për të delegjitimuar Parlamentin, në 30 qershor morën pjesë 50% e votuesve ...

SOT - 11.07.2019

Zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka rrëzuar pretendimet e opozitës, sa i takon zgjedhjeve të 30 qershorit. Kjo e fundit pretendon se zgjedhjet lokale u braktisën nga 85% e qytetarëve shqiptar.

Zv/ministri i Mbrojtjes: Si nuk i vajti mendja Bashës të frymëzonte kryebashkiakët e djathtë të hidhnin ndonjë lek pas ...

Gazeta Tema - 12.07.2019

Zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka denoncuar kryedemokratin Lulzim Basha dhe ish-bashkitë e djathtë se nuk kanë bërë asgjë për të mirën e qytetarëve.

Çfarë po e shqetëson presidentin? Petro Koçi: Meta po sillet si çun problematik

SOT - 10.07.2019

Petro Koçi, zëvëndësministër i Mbrojtjes, tha se presidenti Ilir Meta po sillet si çun problematik. Ai u shpreh se Meta ka dalë nga kornizat e presidentit.

Petro Koçi: Meta po sillet si çun problematik, Vokshi: Rama do bjerë!

Botasot - 10.07.2019

Debati politik për skenaret e zgjidhjes së krizës vijon të jetë aktiv dhe i nxehtë në studion e emisionit Open të Eni Vasilit. Petro Koçi, zëvëndësministër i Mbrojtjes, tha se Meta po sillet si çun ...

“Meta,si çun problematik”! Vokshi debat me Koçin: Rama do bjerë!

BalkanWeb - 10.07.2019

Debati politik për skenaret e zgjidhjes së krizës vijon të jetë aktiv dhe i nxehtë në studion e emisionit Open të Eni Vasilit. Petro Koçi, zëvëndësministër i Mbrojtjes, tha se Meta po sillet si çun ...

Vokshi debat me Koçin: Rama do bjerë!

Zhurnal - 11.07.2019

Tiranë, 11 korrik – Debati politik për skenaret e zgjidhjes së krizës vijon të jetë aktiv dhe i nxehtë edhe këtë javë. Petro Koçi, zëvëndësministër i Mbrojtjes, tha në Open se Meta po sillet si çun ...