TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Guardiola: Nuk largohem nga City, vetëm nëse më shkarkojnë

Telegrafi - 12.06.2019

Pep Guardiola i ka hedhur poshtë raportimet se mund të marrë një vit pushim dhe se mund të shkojë te Juventusi, pasi do të qëndrojë te Manchester City.

Guardiola: Nga City largohem vetëm po më shkarkuan

SuperSport - 12.06.2019

Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City.

Pep Guardiola vazhdon ta dëshpërojë Juventusin

Gazeta Express - 12.06.2019

Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë lajmet se do ...

Guardiola mbyll derën Juves: Mirë jam te Siti

Alsat - 12.06.2019

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa ...

Juve ëndërron, Guardiola mund të largohet nga Man.City!

BalkanWeb - 12.06.2019

Divorci ndërmjet Man.City dhe Pep Guardiolës mund të vijë por jo atëherë kur tifozët e Juves do të dëshironin, nuk mund të vijë këtë sezon por e sigurt është se tekniku spanjoll nuk do të qëndroj ...

Merkato e çuditshme e City-t, Guardiola do lojtarin e Romës

Botasot - 12.06.2019

Manchester City arriti një sukses të jashtëzakonshëm në sezonin që u mbyll, pasi fitoi tripletën në Angli për herë të parë në histori. Trajneri Pep Guardiola po mendon për sezonin e ardhshëm dhe ka ...

Guardiola mbyll derën Juves: Mirë jam te Siti

Botasot - 12.06.2019

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa ...