TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Elbasan/ Të dehur dhe pa dokumente, 3 shoferë në pranga

BalkanWeb - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të gjitha ...

Të dehur dhe pa dokumente, arrestohen 3 persona në Elbasan

Gazeta Express - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia ...

“Tapë” dhe pa dokumente, kapen 3 shoferë në Elbasan

Java News - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia ...

Policia Rrugore aksion 'blic'/ Arrestime masive të shoferëve, ngisnin mjetet në gjendje të dehur dhe pa ...

SOT - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia ...

“Tapë” dhe pa dokumente, kapen 3 shoferë në Elbasan

Botasot - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia ...

Të dehur dhe pa dokumente, arrestohen 3 shoferë në Elbasan

Mapo - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka arrestuar 3 shoferë të cilët ishin të dehur dhe nuk kishin asnjë dokument për motorrat e tyre. Ata u ndaluan në Cërrik nga Policia Rrugore.

Tapë në timon, kapen tre shoferë në Elbasan

Albeu.com - 16.05.2019

Policia e Elbasanit ka ndaluar disa persona që kapën duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur . Njoftimi i policisë “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të ...

Të “çmendurit” në timon, ndalohen tre shoferë të dehur në Elbasan

Gazeta Tema - 16.05.2019

Tre persona kanë rënë në pranga pas një kontrolli “blitz” nga Policia e Elbasanit. Referuar raportimit zyrtar, mësohet se ata drejtonin automjetet e tyre në gjendje të dehur.