TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Të shtëna me armë pranë një gjimnazi në SHBA, 17 të vdekur dhe 50 të plagosur (Foto)

BalkanWeb - 14.02.2018

SHBA- Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pranë një gjimnazi në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sipas mediave vendase nga të shtënat dyshohet se janë të paktën 17 persona të ...

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë në SHBA, viktima dhe të plagosur

Durres Lajm - 14.02.2018

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pranë një shkolle të mesme në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sipas , nga të shtënat dyshohet se një person ka mbetur i vdekur dhe janë mbi 20 ...

Të shtëna para portës së NSA, 3 të plagosur në Maryland

Zhurnal - 14.02.2018

Të shtëna para portës së NSA, 3 të plagosur në Maryland Një person raportohet të jetë arrestuar dhe ndodhet në rajonin policor për t’u marrë në pyetje, thuhet më tej nga mediet vendase.

Një i plagosur pas një shkëmbimi zjarri në hyrje të NSA

Albeu.com - 14.02.2018

Policia po heton për një shkëmbim zjarri që ka ndodhur sot pranë selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA), pranë kryeqytetit amerikan duke shkaktuar të paktën një të plagosur .

Të shtëna armësh në selinë e Agjencisë Kombëtare të Sigurisë, tre të plagosur dhe një i arrestuar (Foto/Video)

Telegrafi - 14.02.2018

Policia në Fort Mid në Maryland të SHBA-ve, është alarmuar pas raportimeve për të shtëna armësh në afërsi të selisë se Agjencisë Kombëtare të Sigurisë e njohur si NSA.

SHBA: Tre vetë janë plagosur afër selisë së NSA-së

Evropaelire - 14.02.2018

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi tre vetë janë qëlluar me armë dhe plagosur afër selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA) së Shteteve të Bashkuara në Merlind, kanë raportuar mediat ...

Të shtëna me armë zjarri pranë Agjencisë së Sigurisë Kombëtare në SHBA, 3 të plagosur

LajmiFundit - 14.02.2018

Të shtëna me armë zjarri në Maryland, në afërsi të Agjencisë së Sigurisë Kombëtare. Për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona mes të cilëve edhe një oficer policie.

FOTOT/ SHBA, të shtëna në Agjencinë e ​Sigurisë, 3 të plagosur, pistat e hetimit

Java News - 14.02.2018

Një fuoristradë ka tentuar të çajë rrethimin e Agjencisë së Sigurisë Kombëtare në Maryland dhe është goditur me armë nga rojet e sigurisë. Sipas mediave lokale kanë mbetur tre të plagosur nga ...

LIVE/ Të shtëna me armë pranë Agjencisë së Sigurisë në SHBA, 3 të plagosur

BalkanWeb - 14.02.2018

SHBA – Tre persona besohet të jenë qëlluar jashtë kampusit të Agjencisë Kombëtare të Sigurisë, në Maryland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Deri më tani raportohet për një oficer policie në ...

Të shtëna me armë mes të miturve e dhunë në familje, Policia jep detaje

Gazeta Express - 14.02.2018

Policia e Kosovës bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 22 persona për vepra të ndryshme penale si të shtëna me armë, armëmbajtje pa leje, dhunë në ...

SHBA: Tre vetë janë plagosur afër selisë së NSA-së

Lajmi.net - 14.02.2018

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi tre vetë janë qëlluar me armë dhe plagosur afër selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA) së Shteteve të Bashkuara në Merlind, kanë raportuar mediat ...

SHBA: Tre vetë janë plagosur afër selisë së NSA-së

Portalb - 14.02.2018

Një person i dyshuar është arrestuar, pasi tre vetë janë qëlluar me armë dhe plagosur afër selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (NSA) së Shteteve të Bashkuara në Merlind, kanë raportuar mediat ...