TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident në Prishtinë, vetura godet shtyllën

Gazeta Express - 16.05.2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në mëngjes afër Stacionit të Autobusëve në Prishtinë. Lexues të Indeksonline kanë dërguar pamje të aksidentit që ka ndodhur sot në ora 10:00 në mëngjes në ...

Policia njofton se gjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ndodhur 40 aksidente trafiku

Telegrafi - 16.05.2019

Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 40 aksidente trafiku, 16 nga aksidentet ishin me persona të lënduar ndërsa në 24 nga aksidentet nuk raportohet për të lënduar.

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup është shqiptar, ja emri i tij

Tetova Sot - 15.05.2019

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë ...

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve

Ina - 15.05.2019

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në ...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij (Foto)

Ina - 15.05.2019

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona.

7 viktima nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit

Alsat - 15.05.2019

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të ...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona

ABC News - 15.05.2019

Pesë persona është bilanci i aksidentit tragjik në Shkup ku një automjet i tipit Reno ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga, dhe më pas është përplasur me një kamion.

Bëhen të ditura identitetet e personave që ndërruan jetë mbrëmë në aksident

Alsat - 15.05.2019

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”.

Prokuroria: Ja si ndodhi aksident me pesë të vdekur në periferi të Shkupit

Ina - 15.05.2019

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas aksidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën.

Aksident në Shkup, kanë humbur jetën 5 persona (Video)

Portalb - 15.05.2019

Prokurori publik kujdestarë nga Prokuroria Publike Shkup bëri inspektim në vendin e aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi në afërsi të Draçevës, ku pesë persona humbën jetën.

Aksident trafiku në Gjilan, tre persona bëhen për spital

Gazeta Express - 15.05.2019

Një aksident trafiku në mes dy veturash ka ndodhur të martën në Gjilan Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Gjilan, ku dy vetura janë përplasur me njëra-tjetrën, bën të ditur Policia e Kosovës në ...

MPB jep detaje për aksidentin tragjik në Shkup, mësohet identiteti i pesë viktimave

Telegrafi - 15.05.2019

Shoferi dhe katër bashkudhëtarët të makinës “Renault 5” janë personat që kanë ndërruar jetë në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në bulevardin “Boris Trajkovski”, para lagjes Draçevë të Shkupit.

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, renoja ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

Medial - 15.05.2019

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e ...

Në 24-orët e fundit në Kosovë ndodhën 44 aksidente trafiku dhe u arrestuan 27 persona

Telegrafi - 15.05.2019

Gjatë 24-orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 44 aksidente trafiku. Në statistikat e përgjithshme që ka publikuar Policia e Kosovës bëhet e ditur se 18 prej aksidenteve ishin me persona të lënduar, ...

Pesë të vdekur në një aksident trafiku në hyrje të Draçevës

Medial - 15.05.2019

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona (FOTO)

SOT - 15.05.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkup, për pasojë kanë humbur jetën 5 persona. Siç raportojnë mediat vendase ngjarja ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit.

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetën pesë persona në Shkup (Video)

Telegrafi - 15.05.2019

Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka ...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

Alsat - 15.05.2019

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre ...

Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona (Foto)

Telegrafi - 15.05.2019

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur jetën pesë persona, përcjell ...

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, një i lënduar

Telegrafi - 14.05.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku ka pësuar lëndime një person. Zëdhënsja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për Telegrafin se aksidenti ka ...

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri i tij

Flaka - 15.05.2019

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë ...

“AKSIDENTET”, 7 viktima për 48 orë

Medial - 15.05.2019

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të ...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

Ina - 15.05.2019

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”.

MPB jep detaje për aksidentin tragjik në Shkup, mësohet identiteti i pesë viktimave

Botasot - 15.05.2019

Shoferi dhe katër bashkudhëtarët të makinës “Renault 5” janë personat që kanë ndërruar jetë në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në bulevardin “Boris Trajkovski”, para lagjes Draçevë të Shkupit.

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

Tetova Sot - 15.05.2019

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën.

Policia jep detajet e para nga aksidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

Gazeta Express - 15.05.2019

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Aksident i rëndë në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur (FOTO)

Ina - 15.05.2019

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre ...

Aksident fatal në Shkup, humbin jetën 5 persona

Gazeta Express - 15.05.2019

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën ...

Një prej pesë viktimave të aksidentit në hyrje të Shkupit është shqiptar

Koha.net - 16.05.2019

Njëri prej pesë viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi parmbrëmë në lagjen Draçevë, në hyrje të Shkupit, është shqiptar. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një ...

Maqedonia e Veriut: Vozitja e shpejtë u merr jetën 7 personave për 48 orë

Gazeta Express - 15.05.2019

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të ...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

Tetova Sot - 15.05.2019

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”.

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

Ina - 15.05.2019

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën.

Policia jep detajet e para nga aksidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

Ina - 15.05.2019

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona

Botasot - 15.05.2019

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht kanë humbur jetën pesë persona.

Bilanc lufte, 7 të vdekur për dy ditë

Albeu.com - 15.05.2019

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetë n në një aksident trafiku në Draçevë të ...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

Botasot - 15.05.2019

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur gjatë mbëmjes së djeshme në hyrje të lagjes Draçev të Shkupit, pasi një makinë e tipit “Renault” është përplasur me një kamion të ...

Tronditet Maqedonia e Veriut, 5 të vdekur në një aksident, ja ku ndodhi

Tetova Sot - 15.05.2019

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Aksident i rëndë në Shkup, humbin jetën 5 persona

Zeri - 15.05.2019

Mbrëmë rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën ...

Pesë të vdekur në një aksident në hyrje të Shkupit

Koha.net - 15.05.2019

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.